Žiema iš Lietuvos nesitraukia: pokyčių sulauksime antroje savaitės pusėje

Pirmadienio vakarą Lietuvoje bus gana ramu. Netrukus, dar prieš vidurnaktįį, pradės snigti pajūryje, vėliau visoje Žemaitijoje, Šiaurės Lietuvoje. Prie jūros galima šlapdriba. Panašiai bus ir dieną. Dėl smarkoko vėjo galima pūga, pustymas.

Apie oro temperatūrą. Šį vakarą Lietuvoje vyraus 1 – 2 laipsniai šalčio, tiktai prie pat jūros apie 1 šilumos. Vėliau naktį irgi vyraus 1 –3, tik pietryčiuose iki 5–6 šalčio, prie jūros apie 0. Dieną laikysis apie 1–3 šalčio, prie pat jūros 1 šilumos.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žiema sostinėje

Klaipėdoje visą parą bus tarp 0 ir 1 šilumos, Šiauliuose ir Panevėžyje naktį lengvas šaltukas, debesuota ir snigs, Utenoje debesuota, snigs mažai, ir naktį ir dieną apie 3 šalčio. Vilniuje debesuota, naktį 4, dieną 1 laipsnis šalčio. Labai panašūs orai ir Varėnoje bei Druskinikuose. Kaune naktį 2, dieną 1 šalčio, vakare pasnigs.

Trečiadienio naktį ir snigs, ir pūs smarkus pietų vėjas, todėl kils pūga, pustys. Dieną vėjas rims, snigti ir pustyti liausis, orai praras žvarbumą. Visą naktį bus apie 1–2 šalčio, prie jūros iki 1 šilumos, Maždaug tokia pat temperatūra išliks ir dieną. Ketvirtadienio naktį atsivers kelias šaltam orui iš rytų, šiaurės rytų. Naktį šals iki 4–6, rytuose kai kur 9–11 laipsnių, dieną oro temperatūra beveik nekils. Negausus sniegas vietomis bus ir naktį, ir dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų