Vyskupai kviečia melstis už pandemijos aukas

Europos vyskupai kviečia melstis už COVID-19 pandemijos aukas – simbolinis maldos tinklas suvienys visas Europos šalis, pranešė Vilniaus arkivyskupija.

„Ši maldos grandinė simboliškai apjungs Europą, kuri kaip ir visas pasaulis kovoja su pandemija. Mišiose bus prisimenami mirusieji dėl COVID-19, jų šeimos ir visi tie, kurie vis dar kenčia nuo viruso ir kurių gyvenimai skendi netikrume“, – rašoma pranešime.

Bažnyčios teigimu, skirtingomis dienomis pamaldas už mirusius aukos vis kitos šalies vyskupas.

Lietuvoje mišios numatytos sostinės Dievo Gailestingumo šventovėje šeštadienį, 11 val.

Mišias aukos Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas, pamaldos bus transliuojamos „Youtube“ kanale „Dievo Gailestingumo šventovė“.


Rašyti komentarą...
A
AiAi
2021-03-06 10:34:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Už kokias plandemijos aukas. Už tyčia numarintus žmones dėl skaičiaus, kad gautų pinigų iš pasaulio banko. Žmogus susirgo ir jokio gydymo neskiria. Liepia 10 dienų gydytis namuose. Po 10 dienų išrašo antibiotikus. Kitaip gydytojams elgtis negalima. Kas patenka į ligoninę, išgyvenęs 10 dienų, per 2 dienas pastatomas ant kojų. Ši gydymo metodika pražudė žmones. Užsukta tyčinė žmonių žudiko mašina, nes kitaip nemiršta ir gana, o mirčių skaičiaus reikia. Pažiūrėkit į pasaulio statistiką. 1milij Lietuvos gyventojų tenka 1190 mirčių, Baltarusijoje- 200, Singapūre - 5. Daugiausia ir vėl pirmaujame. Koks gydymas - toks ir rezultatas.
Atsakyti
0

h
hddh
2021-03-06 10:46:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Euru atnest kviecia, jiem tas meldimasis ... Ne mases maldoje dievui nueina malda, o kekvieno malda namie prie lovos sudejus rankas keliauja tiesiai i dangu ir angelas asmeninis saugo ir pinigu niekas nerenka uz tai. O cia praso ateit, klausyt pamokslu nors ju niekas nenusipelne klausyt. Visi karantine sedejo uzsidare be nuodemiu. Ir paaukot praso primesdami moralus ir taiko visaip psichologini smurta baznycia.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų