Vyriausybė priima sprendimus dėl Covid-19 Lietuvoje

Ministrų kabinetas trečiadienio posėdyje sprendžia tolimesnius pakeitimus dėl Covid-19 pandemijos Lietuvoje.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga šią savaitę sakė, kad ministrų kabinetas artimiausiu metu turėtų apsispręsti, kaip turėtų būti ribojamas maitinimo įstaigų ir barų darbo laikas. Tačiau Vyriausybė iš trečiadienio darbotvarkės posėdžio pradžioje išbraukė šį klausimą.

„Jau ir prieš tai buvo keli siūlymai nuskambėję, jie dar yra neformalūs, buvo ir antra valanda nakties siūlyta, ir dvylikta, buvo ministrų, kas siūlė dešimtą valandą. Vyriausybė apsispręs“, – sakė A. Veryga.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė mano, kad naktinių pasilinksminimo vietų darbo laiką riboti svarbu todėl, kad naktį žmonės ne taip atsakinga laikosi saugumo reikalavimų.

„Graikijoje iki vidurnakčio ribojamas barų ir restoranų darbo laikas populiariose turistų lankomose vietose. Šalys imasi tokių priemonių, nes visiškai aišku, kad kuo vėliau į naktį, kuo vėlesnis laikas, tuo žmonės labiau atsipalaiduoja ir sunkiau yra išlaikyti atstumą tarp jų. Tuo labiau sąlyčio laikas irgi ilgėja. Atsipalaidavę žmonės, ko gero, mažiau arba neteisingai dėvi apsaugos priemones“, – sakė R. Lingienė. 

Portalas tv3.lt primena, kad maitinimo įstaigų ir barų darbo laikas karantino metu ribotas iki 22 val. Tačiau šis apribojimas panaikintas liepos viduryje. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų