Vilnietė užfiksavo dar nematytą vaizdą: autobuso viduje – krūva sniego

Vilnietė socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka, kurioje pro autobuso šonus ir apačią į vidų besiveržiantis sniegas. Vilniaus viešojo transporto atstovai sako, jog autobusas jau vežamas atgal į parką taisymui.

4

Sniegui užvertus miestų bei užmiesčių gatves, su problemomis susidūrė ir sostinės viešasis transportas. Vilnietė Eglė socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino daugybės reakcijų sulaukusia nuotrauka, kurioje užfiksuotos 1G maršruto autobuso viduryje pūpsančios sniego krūvos.

„Ir dar niekas nenulipdė besmegenio?“, – juokavo vienas internautas.

Tv3.lt susisiekus su mergina ši teigė, jog sunku pasakyti iš kur sniegas atsirado autobuso salone, tačiau gali būti, jog jis čia pateko per guminius autobuso sujungimus ir grindis.

„Vis tiek nenormalu, žmonės negali praeiti“, – sako Eglė.

Vilniaus viešasis transportas: šis autobusas keleivių šiandien daugiau neveš

Vilniaus viešojo transporto (VVT) atstovė Patricija Elžbieta Zarankaitė tv3.lt teigia, jog jau išsiaiškinta, kuris tai autobusas, jis yra stabdomas ir grąžinamas atgal į autobusų parką.

„Kokia galėtų būti priežastis, šiuo metu aiškinamės. Spėjame, jog vienas iš variantų galėtų būti tas, kad tiesiog ant pačių kelių yra susikaupusios labai didelės sniego sankaupos ir taip galėjo sniegas patekti. Bet kokiu atveju, šis autobusas keleivių šiandien daugiau neveš, iš karto jį taisysime, žiūrėsime, kokia galėjo atsitikti problema.

Tuo pačiu atsižvelgsime ir ateityje, kad daugiau tokių panašių atvejų neįvyktų. Keleivių saugumas yra pirmoje vietoje“, – teigia VVT viešųjų ryšių specialistė P. E. Zarankaitė.

Jos teigimu, tai pirmas toks atvejis sostinėje.

Vilniaus miesto savivaldybės duomenimis, iš viso per pastarąją parą buvo pakeistos 3 autobusų maršrutų trasos, laikinai nukreipiant autobusus aplinkiniais artimiausiais pravažiavimais ir taip užtikrinant nepertraukiamą kursavimą. Didesnių nukrypimų nuo tvarkaraščių̨ beveik nepasitaikė – tik keliuose maršrutuose viešasis transportas vėlavo iki 30 minučių. 

REKLAMA

Pirmąją snygio parą autobusų ir troleibusų judėjimas Vilniuje vyko gana sklandžiai – sudėtingiau pravažiuojami ruožai fiksuoti tik labiau nuo miesto nutolusios vietose – Šilėnuose, Mileišiškių soduose, Valakampiuose, taip pat Antakalnio prieigose.

Kai kuriose sostinės vietose sniego storis siekia 30 cm.

Situacija keliuose išlieka sudėtinga

Trečiadienio rytą eismo sąlygos daugelyje rajonų išlieka sudėtingos dėl sniego ir šlapdribos, kai kurie rajoniniai keliai – neišvažiuojami, įspėja Automobilių kelių direkcija.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po stipraus snygio – užpustyti kiemai

„Kviečiame susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, tačiau esant būtinybei vykti, prašome vairuoti ypatingai atsargiai ir  keliones planuotis su laiko atsarga“, – įspėja kelininkai.

9 val. duomenimis, pagrindinių kelių dangos su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, o mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai dengti prispaustu sniegu, slidūs.

Susidūrėte su panašia problema? Papasakokite mums, konfidencialumą garantuojame.


Rašyti komentarą...
E
Edvinas
2021-01-27 11:20:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
VVT Jus kaio iš kokios bananu planetos nusileidę. "Oi,tikrai,paziurekit,sniegas autobuse" oi oi,suieskokim ta autobusa,sustabdyti ji,nuimkite nuo maršruto...... toks jausmas,kad jis važinėja be vairuotojo. Arba jam,kaip arkliui uzdetos kamanos ir dangteliai ant akių,kad į šonus nesizvalgytu. Kaip gali vairuotojas nematyti,kas darosi jo valdomos transporto priemonės salone? O maršruto gale,nepereinami nepatikrina salono? Gal koks žmogus guli su infarktu... O kaip Jūsų deklaruojama dezinfekcija? Tai jus javdatot tik grizus į autobusų parka. Tai reiškia jus nieko nedarot. Viešas transportas visiškai nesaugus. As iš straipsnio susidariau vaizdą,kad autobusas valdomas nuotoliniu būdu ir kas jame darosi,tai tik keleiviu reikalas.
Atsakyti
-2

M
Mes
2021-01-27 12:03:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
europiečiai iš valsčių.Greit pareis naujos baudos,.Babkės baigėsi,pasikelsime baudomis,trikojais ir visokiu š....u.
Atsakyti
0

A
Antanas
2021-01-27 11:38:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale ponas "vairuotojas" visiškai "apnaglėjo".Pagal jus nereikėtų kelti viešumon tokių atsitikimų,tegul būna kaip yra...Čia jau net ne stagnacijos požiūris,o visiškas debiliškumas. O argi tik vienas keleivis tą "nesamonę" pastebėjo,bet kitiems viešinti neleidžia principas-čia ne mano,o kas man rūpi...Turint tokį požiūrį todėl ir gyvename,kaip laukiniai.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų