Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Margarita Pūdžiuvienė

Viešuosius darbus atliekantys žmonės tokie darbštūs, kad sugeba darbo metu ir valdiškus darbus nudirbti, ir dar vadovui pagelbėti. Penktadienį redakcija sulaukė skambučio skaitytojos, kuri pranešė, jog biudžetinės įstaigos sporto komplekso „Bastilija“ administratoriaus Vytauto Zėringio kieme triūsia viešuosius darbus dirbantys žmonės. „Tauragės kurjeriui“ nuvykus į vietą darbininkai, sėdę ant dviračių, paspruko, o V.Zėringis, pasirodo, nė nežinojo, kas tokie pluša jo kieme.

Sakė esantys draugai

Skambinusioji tvirtino, jog biudžetinės įstaigos vadovo kieme plušantys darbuotojai yra bedarbiai, Darbo biržos nusiųsti atlikti viešuosius darbus Tauragės sporto centrui priklausančiame sporto komplekse „Bastilija“, kuriam vadovauja V.Zėringis.

„Bastilijos“ administratoriaus kieme du pagyvenę amžiaus vyrai virino vartus, kiti du, gerokai jaunesni, plušėjo prie krūvos juodžemio kitoje gatvės pusėje: vienas kasė, kitas vežė karučiu jį į V.Zėringio namų kiemą. Paklausti, ar jie dirba viešuosius darbus, visi išsigynė.

REKLAMA

– Mes – Zėringio draugai, – sakė vyresnieji, jiems paantrino ir jaunesnieji, dėl žurnalistės apsilankymo juodžemį kasti liovęsi darbininkai.

Žurnalistės telefonu pakalbintas V.Zėringis irgi neigė, jog jo kieme pluša viešųjų darbų darbininkai. Plačiau neaiškindamas jis pasisakė šiuo metu vairuojąs ir perskambinsiąs vėliau.

Važiavo pasitarti

Neilgai trukus prie besidarbuojančių vyrų privažiavo automobilis, vairuotojas kažką burbtelėjo, ir jauni vyrai, skubiai sėdę ant dviračių, išvažiavo.

REKLAMA
REKLAMA

Tolimesnė įvykių eiga panaši į situacijų komediją su detektyvo elementais. Iš Bendrabučio skersgatvio į Stoties gatvę pasukę darbininkai po penkių minučių grįžo. O V.Zėringis už poros šimtų metrų nuo savo namų sėdėjo automobilyje ir kalbėjo telefonu. Prie istorijos herojaus dviračiais privažiavę tie du juodžemį kasę vyrai jau buvo bepradedą su juo kalbėtis, bet išvydę, jog yra fotografuojami, čiupo dviračius ir nuskuodė J.Tumo-Vaižganto gatve.

Nepažino

Paklaustas, kodėl viešuosius darbus dirbantys asmenys tvarko jo privatų kiemą, biudžetinės įstaigos vadovas gynėsi, jog kieme pluša tik pensininkai. Tai, kad darbavosi ir jauni vyrai, pastarasis sakė nežinojęs. Klausė, kas jie tokie. Priminus, kad tie, su kuriais jis kalbėjosi prieš minutę, burbtelėjo: „Gali būti“.

– Gal jų padėti paprašė tie pensininkai (taip V.Zėringis įvardijo jo draugais prisistačiusius vyrus). Gal jie tarpusavy susitarė, kad padėtų, – svarstė „Bastilijos“ administratorius.

REKLAMA
REKLAMA

Užsiminus apie privačių ir viešųjų interesų konfliktą jis sakė nenorintis, „kad taip nutiktų“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų