Vieno namo Suvalkijoje gyventojus persekioja tragedijos: dabar žuvo moteris

Vilkaviškio rajone užsidegus namui, sudegė moteris. Name gyveno keturios šeimos, o jo gyventojus pastaruoju metu tarsi persekioja tragedijos. Prieš gerą savaitę po sunkvežimio ratais, prie namų žuvo kitas šio namo gyventojas.

Kad namas Vilkaviškio rajone Gižų kaime jau dega atvira liepsna Bendrajam pagalbos centrui pranešė pravažiuojantys žmonės. Medinis namas stovi prie pat kelio Marijampolė – Vilkaviškis. Ugniagesiai į gaisrą atlėkė per kelias minutes, tačiau visas pastatas jau skendėjo liepsnose. Tarnybos gavo žinią, kad name gali būti žmonių. 

„Iš naktinės grįžau. Aš dabar iš darbo. Paskambino man. Kaip tik baigiau darbą ir paskambino. Aš nebuvau čia“, – sako namo gyventojas Egidijus.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vieno namo Suvalkijoje gyventojus persekioja tragedijos: dabar žuvo moteris

Kai užsidegė namas, jame buvo dvi moterys. Viena gyveno antrame aukšte, kita – pirmame. Pastaroji užuodusi dūmus ir pamačiusi, kad liepsna jau veržiasi į jos butą – spėjo iššokti per langą. Žmonės nuogąstavo, kad kaimynė iš antro aukšto galėjo nespėti išsigelbėti.

Ugniagesiai nuo šeštos ryto iki vidurdienio malšino ugnį ir tik tuomet galėjo pradėti ieškoti 59 metų moters. Sudegęs kūnas rastas pirmame aukšte, mat sudegė perdangos ir namas sugriuvo.

Dėl ko įsiplieskė gaisras – pradėjo aiškintis ekspertai. Pagrindinė versija – moteris ant dujinės viryklės pradėjo gamintis valgį, bet galėjo užmigti.

Prieš gerą savaitę tragiškai žuvo ir kitas šio namo gyventojas. Vyrą prie pat namų suvažinėjo vilkikas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų