kaunas.kasvyksta.lt

Penktadienį pristatytas naujasis turizmo maršrutas laivu. Pirmasis laivo „Nemunas“ reisas numatytas per Jonines, birželio 24 dieną, o per vasarą suplanuoti 3 savaitgaliai ant Kauno marių ir Nemuno vandens.

Pramogautojai per keturias valandas pasieks Birštono kurortą, kur tris valandas galės leisti laiką, o vėliau autobusu bus parvežti į Kauną. Analogiški reisai numatomi ir iš Birštono.

Ateityje, maršrutui pasiteisinus, planuojama, kad reisai bus reguliarūs ir vyks kiekvieną savaitę.

Norintys pasigrožėti Kauno marių ir Nemuno pakrantėmis ir laivu nukeliauti į Birštoną, turės įsigyti 42 litus kainuojantį bilietą.

Kapitonas Rimantas Mažukna teigė, kad su laivais „Algirdas“ ir „Nemunas“ keleiviai ir anksčiau buvo plukdomi į Birštoną, Rumšiškes ar Kruonį. Taip pat pažymėjo, kad Birštone nėra prieplaukos, kur galima būtų patogiai prisišvartuoti, todėl keleiviai bus išleidžiami prie „Eglės“ sanatorijos, kur Nemuno gylis leidžia priplaukti arti kranto.

Laivo kapitonas taip pat paprašė Kauno valdžios pasirūpinti, kad prieplaukoje atsirastų bent laikinas tualetas, kuriuo galėtų naudotis turistai.

 


Rašyti komentarą...
B
Bekomentarų
2014-04-12 10:08:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prieš 5 metus sukišo krūva Europos pinigų, kad pastatyti Birštone prieplauką dėl vandens turizmo, o dabar sako , kad jos nėra :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų