„Valstiečių“ lyderis apie karą tarp prezidentės ir premjero: santykiai yra nenormalūs

Praėjusios kelios savaitės Lietuvos politikos padangėje buvo itin įtemptos. Gali būti, kad viena pagrindinių priežasčių – artėjantys rinkimai. Penktadienį Žinių radijo laidoje apsilankęs „Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis tik dar kartą pakartojo, kad dabartiniai santykiai tarp premjero Algirdo Butkevičiaus ir prezidentės Dalios Grybauskaitės yra nenormalūs.

„Pakankamai seniai tie santykiai yra nenormalūs. Tokių santykių būti negali. Matyt, kad prieitas tam tikras momentas, kai sutarimo jau ir negali būti. Man įdomu, kaip galėtų dirbti valdančioji dauguma, jeigu ji išliktų tokia pati kaip šiandien. Ta įtampa, skandalai...Žmonės nori tam tikro pokyčio“, - sakė R. Karbauskis.

Politikas teigė pernelyg nesureikšminantis ketvirtadienį pasirodžiusių žinių apie šiek tiek smukusius partijos reitingus.

Vasaros pabaigoje smuko rinkėjų nusiteikimas balsuoti už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą ir ūgtelėjo rinkėjų, linkusių savo balsą atiduoti socialdemokratams, dalis, rodo „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Rugpjūčio 20-30 dienomis atliktos apklausos duomenimis, nuosekliai nuo metų pradžios augęs valstiečių populiarumas tarp apsisprendusiųjų balsuoti Seimo rinkimuose smuko 5 proc., iki 14 proc.

„Galbūt dėl to, kad atostogos buvo. Matome ir vieną teigiamą pusę. Ir mano, ir Sauliaus Skvernelio reitingai. Tai rodo, kad nėra nusisukimo nuo mūsų. Rugpjūtis yra ramesnis mėnesis. Ir kai kurie dalykai dar nėra įvertinti („auksinių šakučių“ skandalas) Aš įsivaizduoju, kad socialdemokratai galėtų pralaimėti rinkimus visai, po „auksinių šakučių“ skandalo. Pasitikėjimas smunka ne tik politikais, bet ir valstybe.

Visos kitos istorijos nebuvo tokios šokiruojančios. Kaip šiuo atveju, kalbant apie auksines šakutes. Įvykis, kuris kelia klausimą: ar kariuomenė ir karininkai nėra niekuo dėti. Dabar ypač skandalinga situacija, nes prezidentė turi akivaizdų konfliktą su krašto apsaugos ministru“, - sakė R. Karbauskis.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-09-09 08:47:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grybauskaitė mato A. Butkevičiaus darbą kaip jis prisuka ,atsuka , pridengia partinių klanų nusikalstamas veikas. Keista kaip ji tą premjerą pakenčia ir nesiima priemonių...? Kenčia visi Lietuvos mokesčių mokėtojai.
Atsakyti
-1

t
taigi
2016-09-09 15:51:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Butkevičius pradėjo naudoti priešrinkiminę strategiją, kuri paremta tuo, kad jei jis varys ant prezidentės, tai, neva, pakils kai kurių daug nemąstančių ir nematančių rinkėjų akyse. Vienu žodžiu, nori būti iškeltas kaip kaip š.... vandens paviršiuje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų