Valstiečių lyderio užmojis žlugo: iš to projekto buvo išsityčiota

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis atsisako savo iškeltos idėjos kitąmet minint valstybės atkūrimo šimtmetį vaikams padovanoti po tautinį kostiumą.

„Iš to projekto buvo išsityčiota visais įmanomais būdais, teigta melaginga informacija, kad tai susiję su valstybės lėšomis. Tai privati iniciatyva, kurios vykdymas atidedamas neribotam laikui, nes šiandien kažką įtikinti, kad šį projektą reikia paremti, neįmanoma“, – antradienį žurnalistams Seime sakė R.Karbauskis.

Klausiamas, ar tautinio kostiumo projekto atsisakoma išvis, partijos vadovas atsakė: „Gyvenimas parodys“.

R.Karbauskis po Seimo rinkimų iškėlė idėją visiems vaikams iki septynerių metų kitąmet minint valstybės atkūrimo šimtmetį padovanoti po tautinį kostiumą. Dėl kostiumų gamybos jau buvo sutarta su dizaineriu Juozu Statkevičiumi, tačiau šis savaitgalį išplatino laišką, kad pasitraukia iš projekto.

R.Karbauskis antradienį neatsakė į klausimus dėl J.Statkevičiaus sprendimo nutraukti bendradarbiavimą.


Rašyti komentarą...
*
*
2017-04-04 16:10:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aciu uz gerus norus, bet gal nereikia metyti pinigu, geriau dirbkit tevynes labui, priiminekit normalius istatymus, tinkancius visiems, ne tik monopolininkams, ir uz gera darba busit dar karta isrinkti, tauta padekos.
Atsakyti
0

J
Jonas
2017-04-06 14:14:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norvegijoje, kur nėra tiek daug patriotų, visose šventėse matosi ir tėvai ir vaikai tautiniais kostiumais, nors ten tautelių bene 17! O pas mus inteligencija ,kaip paršai tik pinigų nori!
Atsakyti
0

T
TV3.lt administracijai
2017-04-17 13:36:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikite reklamuoti alkoholį. Per tas reklamas neįmanoma perskaityti teksto. Alkoholis, kaip ir kitas bet koks blogis, plinta ir be reklamos, kaip plinta visi virusai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų