Užimtumo tarnyba: šiemet darbo rinkoje reikės gydytojų, inžinierių, meistrų

Šiemet didesnes įsidarbinimo galimybes turės gydytojai ir slaugytojai, inžinieriai, gamybos meistrai ir brigadininkai, statybos darbininkai, sunkvežimių vairuotojai, skelbia Užimtumo tarnyba.

Tarnybos analitikų parengtas įsidarbinimo galimybių barometras rodo, jog šiemet bus paklausūs pardavimo ekspertai, sandėliavimo bei socialiniai darbuotojai, specialiųjų poreikių mokinių, ikimokyklinukų bei pradinukų mokytojai.

Tarnybos Stebėsenos ir analizės skyriaus vedėjos Jurgitos Zemblytės teigimu, skirtingai nuo praėjusių metų, šiemet ryškesnis pardavimo agentų ir vadybininkų poreikis.

„Kitų didelių netikėtumų, nepaisant įmonių patiriamų iššūkių ir pokyčių, barometras nerodo. Kaip ir pernai, darbdaviai bei darbo rinkos ekspertai akcentuoja statybos darbininkų, medienos ir metalo staklių bei žemės darbų mašinų operatorių, krovinių transporto vairuotojų, mėsininkų ir žuvų darinėtojų poreikį“, – pranešime sakė J. Zemblytė.

Tuo metu mažesnes galimybes turi kai kurie tarnautojai, duomenų operatoriai, geologai ir geofizikai, įmonių, įstaigų vadovai, kartografai ir topografai, miestų ir kelių eismo planuotojai, neformaliojo švietimo menų mokytojai bei kitų specialybių atstovai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų