Šeštadienį prasideda savaitę truksiantis tradicinis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) dviračių žygis „Suk į dešinę“. Vienuoliktus metus iš eilės dviračių pedalus minsiantys entuziastai šįkart patrauks rytų kryptimi.

Į žygį Aukštaitijos keliais leisis Premjeras Andrius Kubilius, socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Edmundas Pupinis, Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Justinas Urbanavičius, Seimo narys Vitas Matuzas. Dalyvių gretas papildys ir Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas. Žygeiviai turės įveikti apie 600 kilometrų maršrutą Vilnius – Visaginas.

Dviratininkų ekipažas šeštadienį nuo Seimo III rūmų pajudės Molėtų kryptimi. Pirmosios žygio dienos popietę keliautojų laukia susitikimas su Molėtų rajono gyventojais.

Antrąją dviračių žygio dieną dalyviai laikysis Anykščių krypties: pakeliui jie aplankys Vytauto Valiušio keramikos ir Arklio muziejus, unikalia architektūra išsiskiriančias bažnyčias, Antano Baranausko eilėse apdainuotą Anykščių šilelį. Vakarop keliautojai dalinsis įspūdžiais ir aptarinės šalies politines aktualijas su vietos bendruomene.

Kelionės metu žygeiviai daug laiko skirs bendravimui su vietos gyventojais, gilinsis į jų problemas, o šie atsakymus į jiems rūpimus klausimus galės išgirsti iš paties Premjero A. Kubiliaus lūpų.

REKLAMA

Keliautojams numatyta turininga programa: jie pagerbs tremtinius ir partizanus, aplankydami jų atminimui įamžinti skirtus paminklus, pabuvos ne viename įstabiame dvare, vietos muziejuose, pakeliui į Kupiškį gėrėsis istorine praeitimi kvėpuojančia Mituvos šventviete ir Palėvenės vienuolynu. Važiuojant į Panevėžį dviratininkai užsuks į krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės gimtinę, Tiltagalius, kur keliautojus pasitiks visa kaimo bendruomenė. Dviratininkų ekipažas aplankys ir Premjero tėvo garsaus lietuvių literatūros tyrinėtojo Vytauto Kubiliaus tėviškę Kvetkus.


Rašyti komentarą...
E
Eugenijus
2012-07-21 10:12:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gegužės 17 dienos rytą ir birželio 26 dieną, galutinai, pasuko ne į dešinę, o į politinį ir moralinį šiukšlyną.
Atsakyti
0

t
tadas
2012-07-21 09:48:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
geras reikalas pasimatyti su rinkėjais,bet Kauną ir Garliavą tikriausiai aplenks,nes čia jiems špykius gali suskaičiuoti.
Atsakyti
0

v
vejas
2012-07-21 22:31:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Verciau dirbtu, o tai sugeba tik prisidirbineti ir ilsetis...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų