Tikrąjį šaltį pajusime artimiausiomis dienomis

Ties Skandinavija augantis slėgis darys įtaką orams ir Lietuvoje – dangus čia šviesės, kritulių bus labai mažai, šaltis kol kas saikingas.

21

„Šiandien Lietuvoje vyravo debesuotas dangus. Artimiausią naktį irgi vyraus debesuotas dangus, tačiau antroje nakties pusėje šiaurėje jau atsiras pragiedrėjimų, jie plis į pietus. Kol bus debesuota, truputį pasnyguriuos, prie jūros galimas menkas lietus arba dulksna, o kur ji, ten ir lijundra tikėtina“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Dieną debesų bus daug mažiau, kai kur pasnigs, bet kaip ir naktį, labai nedaug. Pasak sinoptiko, geriausiu atveju tai bus negausi sniego pudra, ne daugiau. Nusistovės šiaurės vėjas.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gražieji lapkričio orai: besikeičianti gamta

„Kitaip tariant, artimiausią parą bus švelniai žiemiški orai. Ir naktį, ir dieną vyraus pilkas dangus, naktį pragiedrulių nedaug, dieną – kiek daugiau, ypač šiaurėje. Ir naktį, ir dieną tai šen, tai ten vis pasnyguriuos, bet negausiai, Prie jūros galimas menkas lietus ir lijundra. Naktį atšals iki 2–4, šiaurėje 5–6 šalčio, dieną liks apie 1–2 šalčio, prie pat jūros apie 1 šilumos“, – sako N, Šulija.

Trečiadienį vėjas nurims, slėgis pakils, debesys sklaidysis, dėl to ir kritulių jau nebenumatoma. Naktį vyraus jau nuo 6 iki 9, prie jūros bus apie 4 laipsnius šalčio, dieną jis nuslūgs iki 3–4 šalčio, prie jūros apie 0.

(156 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tikras ledynmetis: žvėriškas šaltis sukaustė pasaulio šalis

Visgi dėl to, kad orai bus ramūs, šalčio beveik nejausime artimiausiomis dienomis, tačiau ketvirtadienį jį pajusime, kai pamažu ims stiprėti pietryčių vėjas. Naktį šals iki 8–10, dieną bus apie 2–4 laipsnius šalčio.

„Čia būtina pasakyti, kad penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį pietryčių, pietų vėjas bus dar stipresnis, o šaltis išliks labai panašus. Šis šalčio ir vėjo derinys bus labai nemalonus, orai bus labai žvarbūs, mums atrodys, kad yra gerokai šalčiau, nei termometrai rodo“, – sako N, Šulija.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų