Šventiniai orai dar užsibus: džiugins saulės spinduliai ir vasariška gaiva

Penktadienis Lietuvoje – vasariškas. Kaip ir Žolinės dieną, taip ir penktadienį, Vilniuje šviečia saulė, o oro temperatūra siekia 24 laipsnius šilumos. Panašu, kad šventiniai orai Lietuvoje dar pasiliks ir jais galėsime mėgautis visą savaitgalį.

Visas savaitgalis Lietuvoje mums leIs pasimėgauti vasariška šIluma. Prognozuojama, kad šeštadienio naktis bus sausa ir rami. Vėjui pasisukus iš pietų, pietryčių bus gaivu – nuo 8 laipsnių šilumos šiaurės rytiniuose Aukštaitijos rajonuose, iki 14-os laipsnių pajūryje.

Šeštadienio rytas Lietuvoje išauš saulėtas, o popietę ties pajūriu ir Žemaitija formuosis trumpo lietaus debesų juosta. Taigi, iki vakaro šiuose regionuose kai kur trumpai palis, gali griaudėti pavienės perkūnijos. Vėjas stiprės iki vidutinio, 5–10 m/sek. O termometrai rodys nuo 23 iki 25-ių šilumos, Panevėžio apylinkėse šils iki 26-ių laipsnių.

Poryt – sekmadienį – lietaus tikimybė išliks nedidelė. Džiugins vasariška šiluma – naktį termometrai rodys nuo 13 iki 17-os, dieną oras šils iki 24–25-ių laipsnių. Nuo vidurdienio pietryčių, pietų vėjas taps apysmarkis. Pirmadienį naktį ir dieną daugelyje Lietuvos rajonų trumpai palis, vietomis griaudės perkūnija. Termometrai nakties metu rodys apie 17-ą laipsnių šilumos, o dieną ir toliau laikysis 26–27-ių laipsnių šiluma ir tik pajūryje bus vėsiau – apie 20 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
D
Danutė i
2019-08-16 17:05:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas gerai čia, ta šiluma ir nebuvo niekur išėjus, tik trumpam laikui pailsejo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų