Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš buvusią mylimąją smurtavęs vilnietis Edgaras E. išgirdo teismo verdiktą. Ne kartą teistas, su narkotikais problemų turintis vyras apie savo išpuolį galės 4 mėnesius apgalvoti sėdėdamas už grotų.

Prieš buvusią mylimąją smurtavęs vilnietis Edgaras E. išgirdo teismo verdiktą. Ne kartą teistas, su narkotikais problemų turintis vyras apie savo išpuolį galės 4 mėnesius apgalvoti sėdėdamas už grotų.

REKLAMA

Bylos duomenimis, Edgaras E., smurtaudamas nežymiai sutrikdė žmogaus sveikatą bei sukėlė fizinį skausmą. 2021 m. gegužės 24 d., apie 12.31 val., jis priėjo prie nukentėjusiosios A. M. ir trenkė jai į veidą.

Tada, sugriebęs nukentėjusiąją abiem rankomis už pečių, pargriovė ant žemės ir moterį smaugė. Šiais savo veiksmais smurtautojas padarė A. M. poodinę kraujosruvą kaklo kairėje, vertinamą nežymiu sveikatos sutrikdymu bei sukėlė moteriai fizinį skausmą.

Prasidėjo agresijos priepuolis

Kaltinamasis Edgaras E., apklaustas teisiamojo posėdžio metu, savo kaltę dėl jam inkriminuojamos nusikalstamos veikos padarymo pripažino visiškai.

REKLAMA

Jis pasakojo, kad pažįsta A. M., jie anksčiau draugavo, tačiau pykosi dėl jo narkotikų vartojimo. Paskui jis atkrito ir jie išsiskyrė.

Kai jis sužinojo, kad ji turi kitą, vyras pratrūko. Gegužės 24 d., apie 12 val. jis atvažiavo į nukentėjusiosios kiemą, pamatė, kad ji ateina ir norėjo pasišnekėti, suprasti ją.

Jie stovėjo, aiškinosi santykius ir jis pajuto pyktį, prasidėjo agresijos priepuolis. Jis trenkė A. M. su delnu ir ją pargriovė. Taip pat nukentėjusiąją smaugė, nors to smaugimu nesutiko pavadinti, sako, kad buvo suėmęs už kaklo ir tiesiog laikė.

Jo niekas neprovokavo suduoti nukentėjusiajai. Jis pripažino, kad po jo padarytų veiksmų nukentėjusiajai buvo liekamieji reiškiniai. Edgaras E. teigė, kad blogai vertina savo poelgį, nukentėjusiosios atsiprašė, jie iki šiol palaiko ryšį, jų santykiai draugiški.

Tuo metu, kai trenkė nukentėjusiajai, jis buvo abstinencijos būsenoje. Jis yra parašęs prašymą mokėti nukentėjusiajai 50 eurų, taip pat jis moka 450 eurų alimentams. Jie su buvusia žmona yra susitarę, kad jis turi būsto paskolą ir dengia skolas.

REKLAMA
REKLAMA

Užpuolimas moters akimis

Nukentėjusioji pasakojo, kad tą dieną ji norėjo eiti iš savo namų į parduotuvę. Tačiau eidama link jos, prieš savo namą esančioje pievoje, pamatė iš nežinomo automobilio, markės, spalvos neatsimena, išlipantį buvusį sugyventinį, kuris artinosi link jos.

Moteris išsigando. Priėjęs, Edgaras E. pradėjo rėkti ir keikti ją necenzūriniais žodžiais, ji pasakė, kad jis nesiartintų prie jos, nes ji iškvies policiją. Tada jis užsimojo su dešine ranka ir trenkė jai, ji pajuto stiprų fizinį skausmą, trenkė į kairįjį skruostą.

Tada griebė dviem rankomis už pečių, pargriovė ant žemės ir pradėjo ją smaugti. Rėkė, kad jis ją nužudys ir sės 13 metų į kalėjimą.

Nukentėjusioji pasakojo, kad gyvena su savo dviem vaikais bei sugyventiniu. Anksčiau, apie 6 mėnesius, gyveno su Edgaru E., su kuriuo nebuvo vedę ar įregistravę oficialios partnerystės.

Moteris pasakojo, kad nuo to laiko, kai kartu nebegyvena, Edgaras E. ją persekioja, grasina susidoroti. Dėl šių jo veiksmų iki šiandienos jau jo atžvilgiu buvo pradėtos 4 bylos.

REKLAMA
REKLAMA

Visą laiką, kol Edgaras E. naudojo fizinę jėgą prieš ją, necenzūrine kalba ją plūdo, kažką rėkė rusų kalba. Moteris pridūrė, kad, jos žiniomis, Edgaras E. vartoja kažkokias narkotines medžiagas ir tuo metu atrodė kažko pavartojęs.

Kiek laiko buvo smaugiama, moteris negalėjo pasakyti, tačiau vienu momentu Edgaras E. pakėlė galvą ir pamatęs, jog artinasi kažkoks vyriškis, nustojo ją smaugti bei bandė pakelti nuo žemės.

Priėjęs vyriškis norėjo išsiaiškinti, kodėl buvo prieš ją smurtaujama, atsistojo tarp Edgaro E. ir jos, o ji, pasinaudodama šia galimybe, iškart nusprendė skambinti policijai.

Iškart po to, priėjęs nepažįstamas vyriškis ją palydėjo atgal link namų, bandė ją nuraminti, kai Edgaras E. per atstumą eidamas iš paskos kažką rėkė bei necenzūrine kalba keikėsi.

Moterį išgelbėjęs vyras pasakojo, kad būdamas namuose, pro langą pastebėjo, jog pievoje, kuri yra priešais jo gyvenamą namą, vaikinas konfliktuoja su mergina.

Jis pastebėjo, kaip vaikinas dešine ranka trenkė merginai per veidą bei pargriovė ją ant žemės ir pradėjo smaugti. Jis nedelsdamas išbėgo į lauką padėti merginai, bėgdamas matė, kad vaikinas ir mergina jau stovėjo ant kojų.

REKLAMA
REKLAMA

Vaikinas stumdė merginą, tačiau pastebėjęs jį, kad jis eina į pagalbą merginai, atsitraukė ir jie pradėjo bendrauti tarpusavyje per atstumą. Kiek jis suprato, jie kalbėjo rusiškai, vaikinas kalbėdamas vartojo necenzūrinius rusiškus žodžius.

Jam priėjus, mergina neprašė jo pagalbos, bet atrodė visa išsigandusi ir virpėjo iš baimės, verkė. Po 5 minučių smurtavęs vaikinas, supratęs, kad mergina apie įvykį pranešė į policiją, pasišalino.

Kaip minėta, teismas Edgarą E. pripažino kaltu dėl smurto ir nuteisė jį 4 mėnesių įkalinimo bausme.

Nuosprendis per 20 dienų nuo nuosprendžio paskelbimo dienos apeliacine tvarka gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui skundą paduodant per Vilniaus miesto apylinkės teismą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų