Gairės

smurtautojas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „smurtautojas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „smurtautojas“.

Sukrečiantis išpuolis Šalčininkų rajone: dviese spardė lovoje gulintį vyrą, po to paėmė kirvį

Policijos pareigūnai aiškinasi sukrečiančio išpuolio Šalčininkų rajone aplinkybes. Naujienų portalą tv3.lt pasiekė šio smurto proveržio vaizdo įrašas. Jame matyti, kaip du vyrai spardo lovoje gulintį vyrą kojomis, taip pat talžo jį kumščiais. Vėliau vienas jų pagriebia kirvį ir juo pradeda talžyti gulintį žmogų. Konflikte dalyvauja ir moteris. Vėliau paaiškėjo, kad būtent jos namuose svečiavosi užpuolikų sumuštas vyras. Policijos atstovai patvirtino, kad 2024 m. sausio 26 d. 19.42 val.

Jonavoje vyras sužalojo policininką

Jonavoje per sulaikymą sužalotas policininkas – sulaikomas vyras sužalojo pareigūno rankos pirštus. Incidentas įvyko trečiadienį, apie 9.10 val., Chemikų gatvėje, bute, sulaikant 32 metų vyrą, kurį pagal teismo nutartį reikėjo atvesdinti į Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmus. Kaip pranešė Policijos departamentas, vyras aktyviais veiksmais priešinosi ir ranka trenkė į krūtinę tarnybos metu uniformuotam Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnui.
Kriminalai 2024-02-01

Bernvakaris Kaune pakrypo netikėta linkme: prireikė medikų ir policijos

Kaune prieš 1,5 metų naktiniame klube įvykusio konflikto detalės išnarpliotos teisme. Tą vakarą viena draugų kompanija šventė bernvakarį, klube buvo ir daugiau žmonių. Būtent tada esą dėl merginos kilo konfliktas, kurio epicentre atsidūrė nukentėjusysis iš bernvakario kompanijos T. V. ir kaunietis Remigijus M., kuriam pasirodė, kad tas vaikinas apkabino jo draugę. Bylos duomenimis, konfliktas įvyko 2022 m. birželio 19 d. apie 3.40 val.

Vilniuje nuteistasis sumušė kalėjimo prižiūrėtoją

Sostinėje nuteistasis sumušė Vilniaus kalėjimo prižiūrėtoją, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, pirmadienį, 19 val. 14 min. į Vilniaus ligoninę kreipėsi ir suteikus medicininę pagalbą gydomas ambulatoriškai Vilniaus kalėjimo prižiūrėtojas (gim. 1981 m.), kuris paaiškino, kad Vilniuje, Rasų g., darbo metu jį sumušė nuteistasis.  Įvykio aplinkybes aiškinasi Lietuvos kalėjimų tarnyba.
Kriminalai 2024-01-23

Kariuomenės paramedikas įtariamas smurtu prieš moterį

Šiaulių policija sulaikė ir į areštinę uždarė smurtu prieš moterį įtariamą Lietuvos kariuomenės paramediką. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienio vakarą, apie 17.20 val., Šiauliuose, Žemaitės gatvėje, automobilyje konflikto metu 31 metų vyras smurtavo prieš moterį. Ji dėl sukelto fizinio skausmo medikų pagalbos atsisakė. Įtariamasis, Lietuvos kariuomenės paramedikas, uždarytas į areštinę. Įvykio metu jis buvo ne tarnyboje.
Kriminalai 2024-01-05

Per Naujuosius restorane Vilniuje sužaloti du žmonės

Per Naujuosius metus restorane Vilniuje sužaloti du žmonės. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas įvyko pirmadienio paryčiais, apie 5.35 val., Konstitucijos prospekte esančiame restorane. 31 metų vyras per konfliktą sužalojo 49 metų vyrą, nukentėjusysis paguldytas į ligoninę. Įtariamasis taip pat sužalojo 40-metę moterį. Suteikus medicininę pagalbą, ji gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis ieškomas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-01-02

Iš Zitos ir Kazio šeimos tarnybos atėmė vaiką: „Viską sukėlė mano uošvienė“

Sunerimusi mama šaukiasi pagalbos, ji sako, kad jos dukra pateko į klastingas vyro pinkles. Šokiruojanti istorija iš „TV Pagalbos“ studijos. Livetos mama labai jaudinasi dėl savo dukros. Anot Zitos, vyras, su kuriuo apsigyveno dukra  – pagarsėjęs manipuliatorius ir smurtautojas. Tikslas – išgelbėti anūką Mama buvo šokiruota, kai sužinojo, kad dukra Liveta su vaiku apsigyveno pas Kazį. Netrukus tarnybos vaiką pasiėmė. Šiandien močiutė nori tik vieno – išgelbėti anūką.
2023-12-24

Išklausiusi Panevėžio ketvertuko mamos žodžius pakraupo: „Įsikalkite tai į galvą“

„Paklausius Panevėžio ketvertuko mamos Viktorijos interviu, pasidarė be galo liūdna dėl to, ką jai teko išgyventi. Ačiū Dievui, ji rado stiprybės dėl savęs ir savo vaikų išeiti iš šios situacijos, bet kiek moterų, kenčiančių smurtą, tokiam žingsniui nesiryžta ir gyvena ant tiksinčios bombos, kada agresijos protrūkis baigsis tragiškai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Inga.
2023-11-25

Bute Vilniuje vyras smurtavo prieš vaiką ir moterį

Bute Vilniuje neblaivus vyras smurtavo prieš vaiką ir moterį. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas pirmadienio vakarą, apie 23 val. 37 metų vyras smurtavo prieš 5 metų mergaitę ir 33 metų moterį, tuo sukeldamas joms fizinį skausmą. Neblaivus (nustatyta vidutinis neblaivumas) vyras pristatytas į policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui, taip pat mažamečiui asmeniui.

Miegantį patėvį jaunuolis puolė daužyti taburete: vėliau paaiškėjo skaudi tiesa

Dramatiškos Vilniaus regione gyvenančios šeimos gyvenimo aplinkybės išnarpliotos teisme. Viskas prasidėjo nuo to, kad posūnis puolė miegantį patėvį taburete. Bylos duomenimis, Tomas (vardas pakeistas – aut. past.) mušdamas nežymiai sužalojo žmogų. 2023-ųjų sausio 6-ąją, apie 22 val., namuose, priėjęs prie miegančio lovoje patėvis, tyčia sudavė pastarajam taburete ne mažiau 3 smūgių į veido, nugaros ir krūtinės sritis.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų