Sutrikus sistemai aštuntokai negalėjo atlikti matematikos testo

Sutrikus elektroninei sistemai nuotoliniu būdu besimokantys aštuntų klasių mokiniai ketvirtadienį negalėjo prisijungti ir atlikti standartizuoto matematikos pasiekimų patikrinimo, todėl testas perkeltas į kitą savaitę.

Tokie pasiekimų patikrinimai neturi įtakos mokinių perkėlimui į aukštesnę klasę, bet padeda įvertinti pasiekimus nacionaliniu mastu, suteikia objektyvesnės informacijos apie vaikų mokymosi pasiekimus patiems mokiniams, jų tėvams ir mokytojams.

„Taip, iš tiesų sistema sutriko. Iš mūsų mokyklos keturių klasių aštuntokų tik septyni vaikai prisijungė. Nors aš manyčiau, kad tas patikrinimas nuotoliniu būdu apskritai nėra vertingas, nes mokiniai gali naudotis visa įmanoma pagalba. Nebent gal gerai, jei norima pasitikrinti savo pasiekimus“, – sakė Vilniaus Kunigaikščio Gedimino progimnazijos direktorius Rimantas Remeika.

Ketvirtadienį matematikos patikrinimą dviem srautais turėjo laikyti 14 tūkst. aštuntokų.

Nacionalinės švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė taip pat patvirtino, kad sutrikus patikrinimo sistemai standartizuotas matematikos testas aštuntokams bus nukeltas vėlesniam laikui. Pasak agentūros Komunikacijos ir kontaktų skyriaus vedėjos Jurgitos Kažukauskaitės-Sarnickienės, patikrinimą aštuntokai galės atlikti gegužės 19 d. 

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas yra skirtas įvertinti ketvirtų ir aštuntų klasių mokinių skaitymo ir matematikos gebėjimus.

Patikrinimo rezultatai nėra vertinami sprendžiant, ar mokinys gali mokytis aukštesnėje klasėje. Mokyklos gali rinktis, ar dalyvauti tokiame patikrinime.


Rašyti komentarą...
P
Pu
2021-05-13 12:18:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kankina tuos vaikus. 9 mėnesiai prie kompo. Išmokti nieko neįmanoma, mokslo įmitacija čia..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų