REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos link keliauja šiltesnių orų banga. Vis dėlto, atsipalaiduoti nereikėtų – sulauksime įvairių kritulių, pakils ir vėjas. Kaip teigia sinoptikas Naglis Šulija, bus tikras lietuviškas pavasaris.

Lietuvos link keliauja šiltesnių orų banga. Vis dėlto, atsipalaiduoti nereikėtų – sulauksime įvairių kritulių, pakils ir vėjas. Kaip teigia sinoptikas Naglis Šulija, bus tikras lietuviškas pavasaris.

REKLAMA

Anot sinoptiko, orus Europoje rytoj lems didelė tris centrus sujungianti žemo slėgio sritis. Aukšto slėgio beveik nebus.

Saulė rytoj nušvis Skandinavijoje ir Italijoje, kitur dangų dengs debesys, vietomis ir gana stori.

Gana sparčiai orai šyla pietuose, palei Viduržemio jūrą, šaltukas – Skandinavijoje, tarp jų – vidutiniškai šilti orai.

Romoje rytoj bus gražūs orai ir 17 šilumos, Barselonoje irgi daug saulės ir 20 laipsnių. Paryžiuje debesuota, palis ir šils iki 14 laipsnių, Londone debesuota, nelis ir 11 šilumos. Berlyne debesuota, nelis ir 10 laipsnių šilumos, Varšuvoje debesuota, palis ir šils iki 12.

Lietuvoje šiandien buvo pilki debesuoti orai, daug kur lijo. Artimiausią naktį orai irgi bus debesuoti, kartkartėm vis palis – dažniausiai trumpai ir negausiai. Vietomis suboluos rūkas. Rytoj negausiai lis šalies rytuose ir pietuose, kitur nusistovės debesuoti orai, tačiau lietaus tikimybė menka.

REKLAMA
REKLAMA

Kol kas Lietuvos link keliauja gana šiltas oras nuo Centrinės Europos, todėl ši naktis bus dar ganėtinai šilta – žemiausia temperatūra paryčiais bus apie 4–6 laipsnius, tik šiaurėje 2–4 šilumos. Rytoj rytuose ir pietuose bus apie 7–9,  kitur 4–6 laipsniai šilumos.

REKLAMA

„Kitaip tariant, orai bus nepastovūs ir nevienodi. Artimiausią naktį kartkartėm vis palis, dažniausiai trumpai ir nedaug, dieną lietinga bus rytuose ir pietuose. Naktį ir rytą vietomis rūkas. Žemiausia temperatūra naktį nuo 2 iki 6, aukščiausia dieną – nuo 4 iki 9 laipsnių šilumos“, – praneša N. Šulija.

Sekmadienį sustiprės nemalonus šiaurinių krypčių vėjas. Naktį kritulių bus šalies pietryčiuose – tai bus ir lietus, ir šlapias sniegas. Dieną kurį laiką šlapdribos bus irgi pietryčiuose, dienos pabaigoje orai giedrės. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 0 laipsnių, dėl to kai kur bus plikledžio, dieną bus nuo 2–3 šilumos šiaurėje iki 5–6 pietuose.

REKLAMA
REKLAMA

Pirmadienį nemalonus šiaurinių krypčių vėjas išliks, bet kritulių tikimybė menka. Žemiausia temperatūra naktį 2–4 laipsniai šalčio, aukščiausia dieną 1–3 šilumos, šalies rytuose apie 0.

„Ką gi, panašu, jog kitą savaitę šiltas striukes ir pirštines atostogų išleisti dar negalėsime – toks jau tas lietuviškas pavasaris“, – pridūrė N. Šulija.

Straipsnelio pavadinimas prieštarauja turiniui,cia mano nuomone.
N. Sulija....laikas į pensiją!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų