REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvoje artimiausiomis dienomis bus drėgna ir šilta. Lyti pradės jau šįvakar, o temperatūra savaitgalį dienomis pakils iki 10–12 laipsnių, sako sinoptikas Naglis Šulija.

Lietuvoje artimiausiomis dienomis bus drėgna ir šilta. Lyti pradės jau šįvakar, o temperatūra savaitgalį dienomis pakils iki 10–12 laipsnių, sako sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

„Orus Europoje rytoj lems viena didelė žemo slėgio sritis, aukštas slėgis išliks žemyno pietuose.

Didžiojoje žemyno dalyje dangų dengs įvairaus storio debesys, saulėtų orų bus tik kai kur šiaurėje, rytuose ir pietuose“, – komentuoja sinoptikas.

Orai ir toliau kaista Ispanijoje, šyla jie ir Vakarų bei Vidurio Europoje, kitur bus gerokai gaiviau.

Romoje rytoj bus debesuota ir 19 šilumos, Barselonoje irgi apniukęs dangus, bet 24 laipsniai. Paryžiuje debesuota, lietus ir 15 laipsnių, Londone irgi debesys, lietus ir 12 šilumos. Berlyne debesuota, truputį palis ir šils iki 13, Varšuvoje debesuota, nelis ir 15 laipsnių.

Lietuvoje šiandien buvo debesuoti, kai kur su nedideliais pragiedruliais orai. Artimiausią naktį visur bus debesuota, Pradedant pajūriu pradės lyti, iki ryto jau lis visur, o kai kur gali ir smarkokai. Rytoj ilgokai lis šalies rytuose, o vakarinėje dalyje beveik nelis. Kai kur boluos rūkas.

REKLAMA
REKLAMA

Oro temperatūra šiąnakt kris labai nenoriai, o kai kur ir visai nekris. Paryčiais bus nuo 2– 4 laipsnių šalies rytuose iki 5–6 šilumos šalies vakaruose ir pietvakariuose. Rytoj orai noriai šils ir įdienojus daug kur vyraus 10–12 laipsnių šilumos, tik rytuose, kur lis, bus apie 4–6 laipsnius.

REKLAMA

„Kitaip tariant, orai bus nevienodi. Naktis debesuota, iš rytų į vakarus nukeliaus lietus, paryčiais lis jau visur iš karto, kai kur smarkokai. Rytoj lietus laipsniškai trauksis, bet rytuose lis iki pat vakaro. Žemiausia temperatūra naktį bus nuo 2 iki 6, aukščiausia dieną bus apie 10–12 šilumos, kur lis, bus vėsiau“, – teigia N. Šulija.

Savaitgalį orai išliks panašūs. Šeštadienį vis palis iš pavienių dangumi gana greitai plaukiančių debesų. Naktį atvės iki 2–4, dieną šils iki 6–8, pietryčiuose 9–11 laipsnių šilumos.

REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienį tai šen, tai ten bus negausių kritulių, vyraus lietus. Naktį bus nuo 0–2 laipsnių šilumos šiaurės vakaruose iki 5–6 laipsnių pietuose. Dieną vyraus 4–6 laipsniai šilumos.

„Ką gi, artimiausiomis dienomis drėgmės tikrai neturėtų stigti, bet guos tai, kad nestigs ir šilumos“, – nuramina N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų