Sulaikyti 5 afganistaniečiai pasiprašė prieglobsčio Lietuvoje

Išvakarėse Ignalinos rajone Puškų užkardos pasieniečių sulaikyti 5 migrantai trečiadienį pasiprašė prieglobsčio Lietuvoje. Pradėti tokiais atvejais įprasti veiksmai, rašoma pranešime spaudai.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Puškų pasienio užkardos ruože, Ignalinos rajone, antradienį vakare VSAT pareigūnai sulaikė 5 asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų neturėjusius asmenis. Sulaikymo vieta – apie 240 metrų nuo sienos su Baltarusija. Iškvietus greitąją pagalbą medikai apžiūrėjo šiuos Afganistano piliečiais prisistačiusius užsieniečius. Pavojaus jų sveikatai nebuvo. 

Panaudoję tarnybinį šunį pasieniečiai nustatė vietą, kurioje, įtariama, šie migrantai neseniai buvo neteisėtai perėję sieną iš Baltarusijos. 

Naktį į trečiadienį minėti asmenys praleido Puškų užkardoje. Trečiadienį priešpiet jie pasiprašė prieglobsčio Lietuvoje. 

Pradėti tokiais atvejais įprasti veiksmai, vienas pirmųjų yra migrantų testavimas dėl COVID-19. Gavus testų rezultatus bus sprendžiama dėl tolesnio asmenų apgyvendinimo. Apie prieglobsčio prašytojus informuotas Migracijos departamentas, kuriam bus perduota visa pasieniečių surinkta medžiaga ir kuris nagrinėja tokius prašymus.


Rašyti komentarą...
M
M
2021-09-15 18:24:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu va. palengva ,iš lėto ir jau neužilgo turėsime ir ,,5000 nelegalų,o jų atsikratyti niekaip neišeina ,vis naujos išlaidos ,ruošiami patogiai žiemoti.
Atsakyti
0

k
klausimas
2021-09-16 09:29:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokio prieglobsčio atvykus iš taikios šalies Baltarusijos? bėgantis nuo karo prašosi pirmoje taikioje valstybėje, juolab, gali būti turintis vizą atvykti į Baltarusija, tai tie visi mojavimais popierėliais juoką kelia, o advokatė savo susirūpinimą gali kelti išvažiodama kartu su "nuskriaustais " į Baltarusiją ir ten ginti jų teises, o ne pardavinėti/išdavinėti savo valstybę. o gal jaučiai kosmopolite? ta kaip sako ačiū, kad buvome kartu ir viso gero, nepakeliui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų