• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ne kartą nuaidėjusios istorijos, kaip moterys apsvaiginamos naktinės kultūros vietose, vis kartojasi. Vilnietė, apsilankiusi viename sostinės barų, išgyveno košmarą. Beveik praradusi sąmonę nuo paskutinio kokteilio bare buvo ištempta iš taksi už plaukų. Negana to, iš jos reikalavo 100 eurų už automobilio valymą.

Ne kartą nuaidėjusios istorijos, kaip moterys apsvaiginamos naktinės kultūros vietose, vis kartojasi. Vilnietė, apsilankiusi viename sostinės barų, išgyveno košmarą. Beveik praradusi sąmonę nuo paskutinio kokteilio bare buvo ištempta iš taksi už plaukų. Negana to, iš jos reikalavo 100 eurų už automobilio valymą.

REKLAMA

Naujienų portalo tv3.lt kalbinta 21 metų Laura (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi) pasidalino istorija, kaip prieš kelis mėnesius apsilankiusi viename Vilniaus barų, tikėtina, buvo apsvaiginta nepažįstamų vyrų. 

„Aš išgėriau du kokteilius prieš jiems man atnešant kokteilį“, – skaičiuoja pašnekovė.

Iš pradžių atrodė draugiški

Kaip ji pasakoja, po dviejų kokteilių merginos pakeitė barą ir prie jų priėjo du nepažįstami apie 40 metų vyrai. 

REKLAMA
REKLAMA

„Jie prie mūsų nelindo, tik sakė, kad nori pašokdinti ir užkalbinti. Mes labai nekreipėme dėmesio, smagiai leidom laiką ir tada pamatėm, kad jie tiesiog ateina su Margaritos kokteiliais. Iki šiol juos prisimenu“, – pridurdama, kad nuo tada nebegali gerti šio kokteilio, pasakoja Laura. 

REKLAMA

Ji užsimena, jog pirma iš savo draugių rato išgėrė vyrų atneštą kokteilį, o jos draugė išgėrė kiek vėliau. Trečioji gėrimą pasidėjo šalia ir neragavo, nes gėrimo paprasčiausiai nemėgsta. Vis dėlto, Lauros manymu, nei viena iš jų neįtarė, jog kokteiliai gali būti su neaiškiomis medžiagomis. 

„Mes nematėme, kaip jie paėmė tuos kokteilius, mes pamatėm tik tada, kai atėjo su kokteiliais rankose, tikrai ne prie mūsų juos pirko“, – atkreipė dėmesį ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Staigiai pablogėjo išgėrus kokteilį

Išgėrus kokteilį, po kelių minučių, merginai pablogėjo koordinacija, aplinkos suvokimas ir apėmė bendras silpnumas, todėl draugių paprašė ja pasirūpinti, kol atsigaus. 

„Man tiesiog pradėjo temti akyse, aš pasakiau merginoms iš karto, kad turiu išeiti į lauką ir su manim abidvi išėjo. Kai visiškai užtemo akys, aš sąmonės nepraradau, bet nuo tada man tamsu, mažai ką prisimenu“, – paminėjo ji. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kadangi momento, kai išėjo į lauką su draugėmis, Laura nebeprisimena, draugės merginai papasakojo, kad  iškvietė „Bolt“ įmonės pavežėją, jog ši saugiai grįžtų namo. 

„Kitas dalykas, ką aš atsimenu, tai važiuoju taksi ir jaučiu, kad man bloga, nelabai suvokiu, kur aš esu, ir net nesuvokiu, kaip man pasakyti taksistui, kad man bloga, nes aš tiesiog nesuprantu, kas vyksta“, – tuometinę būseną apibūdina ji. 

REKLAMA

Po dar 10 minučių ir draugei, išgėrusiai vyrų atneštą kokteilį, pasidarė bloga ir teko jai iškviesti taksi namo. 

Ištėmpė už plaukų ir paprašė 100 eurų

Taigi, merginai nepavyko pasakyti vairuotojui, kad ją išleistų į lauką, tačiau vairuotojo reakcija į pykinimą ji prisimena su nuostaba. 

„Važiuodama taksi apsivėmiau, norėjau pasakyti jam, kad mane išleistų, bet negalėjau prakalbėt ir tas taksistas pajautęs kvapą vietoj to, kad man padėtų, pradėjo ant manęs rėkti“, – tęsė ji. 

REKLAMA

Tuomet vairuotojas, pagal merginos pasakojimą, sustabdė automobilį ir ištempė ją į lauką jėga. 

„Jis paėmė mane už plaukų ir už apykaklės, tada tiesiog atidaręs dureles ištraukė mane, aš nukritau ant kelių. Kitą rytą turėjau mėlynes ant kelių“, – pasakoja Laura. 

Vairuotojas ėmė reikalauti iš merginos 100 eurų automobilio salono valymui, tačiau mergina tiek grynųjų pinigų neturėjo.

„Rėkė, kad arba aš jam sumoku už valymą, arba jis kviečia policiją. Aš nelabai suvokiau, kas vyksta, o jis prašė pervesti tuos pinigus, bet aš nesugebėjau net telefono kodo suvesti ir atrakinti, tai negalėjau jam pervesti pinigų, nors tuo metu norėjau“, – tikina pašnekovė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pavyko paskambinti artimiesiems

Kadangi vienas iš skubiųjų kontaktų jos telefone buvo vaikinas, kuriam pavyko jam prisiskambinti. Dėl nerišlios Lauros kalbos vaikinas greitai suprato, kad reikia pagalbos. 

„Jis iš karto suprato, kad kažkas negerai, nes, kaip man pasakojo, aš tiesiog jam pasakiau, kad negaliu suvesti kodo, kad nematau kodo ir vis kartojau šitus žodžius“, – tvirtino pašnekovė. 

Su vaikinu Laura dalinasi lokacija dėl saugumo, taigi, jis galėjo matyti tikslią jos buvimo vietą ir atvažiuoti. Mergina pabrėžia, kad jis nežinojo situacijos, todėl atvykęs sumokėjo automobilio vairuotojui 100 eurų ir parvežė merginą namo. 

REKLAMA

„Aš neatsimenu, kaip mes važiavome namo, bet prisimenu, kaip mama mane prausė po šaltu dušu, kad atsigaučiau tą vakarą. O po šio įvykio išvis negalėjau net į miestą normaliai išeiti ir su taksi bijodavau važiuoti“, – pasidalino jausmais ji. 

Vis dėlto, Laura šios temos liesti nebenorėjo, todėl niekur nesikreipė pranešti apie įvykį. Tuo tarpu, ar vaikinas niekur nesikreipė, ji nebuvo tikra. 

„Bolt“ įmonės vadovas skatina nukentėjusiuosius netylėti

Pavežimo paslaugų „Bolt“ įmonės Lietuvoje vadovas Andrius Pacevičius tikina, kad nemandagaus ar bet kokiu kitokiu atžvilgiu netinkamas vairuotojų elgesys, taip pat bet kokie fiziniai vairuotojų veiksmai prieš keleivį yra netoleruotini. 

REKLAMA

„Jeigu keleivis dėl kokių nors priežasčių negali ar atsisako išlipti iš automobilio, vairuotojas pats veiksmų imtis neturėtų, visada raginame tokiais ar panašiais atvejais kreiptis į policijos pareigūnus“, – komentare naujienų portalui tv3.lt tvirtina A. Pacevičius. 

Pabrėžia. jog nutikus bet kokiai situacijai, kai, keleivio manymu, pavežėjas kelionės metu elgėsi netinkamai, keleivis turėtų susisiekti su „Bolt“ klientų aptarnavimo komanda.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kiekvieną su netinkamu vairuotojo elgesiu susijusį atvejį nuodugniai įvertina saugumu besirūpinančių „Bolt“ specialistų komanda ir imasi reikalingų veiksmų. Pranešti apie problemą galima ir po kelių dienų, savaičių ar mėnesių nuo įvykusios kelionės, tačiau geriausiai „Bolt“ klientų aptarnavimo specialistai galėtų padėti, jeigu apie įvykusią situaciją keleivis praneštų iš karto“, – pataria jis. 

Skatina esant poreikiui kreiptis į policiją tiek nukentėjusius keleivius, tiek vairuotojus. Tuo tarpu, įmonė bendradarbiaudama su policija, jo teigimu, pateiks reikiamą informaciją apie įvykį.  

Nepaisant to, atkreipia dėmesį, kad, kai dėl keleivio kaltės po kelionės vairuotojui prireikia valyti automobilio saloną, vairuotojai turi galimybę kreiptis į „Bolt“ klientų aptarnavimo specialistus dėl kompensacijos už valymo išlaidas. 

nesąmoningas straipsnis, vietoj to, kad aiškintųsi kas jas apsvaigino ar nunuodijo, didesnę problemą mato tame, kad privėmė ir kad vairuotojas aprėkė vargšę ir kas dabar plaus mašiną, dar galėjot pabaigti įdomiau "o beje šį savaitgalį norfoje nuolaida šakočiams". ar panašiai
Pirma, šiais laikais, jeigu eini į barą, ypač naktinį, jokiu būdu nevartoji nepažįstamų ar tik ką pažintų asmenų siūlomų gėrimų. Taip pat nusipirktų gėrimų nepalieki be priežiūros. Antra, esant bare su kompanija ir pasidarius bloga, namo nevykstama vienam. Kas per draugės, jeigu vieną paleidžia sunkiai aplinkoje besigaudančią??? Turėkite proto! Trečia, taksi vairuotojas galėjo tiesiog paskambinti policijai, o ne pats tempti jėga iš automobilio apsivėmusią keleivę, nors užjaučiu jį, nes privemtas salonas tikrai nėra joks malonumas, bet vis dėlto reikėtų save valdyti, nes nė vienas nesame nuo apsaugoti ir apsivemti galima nuo daugelio dalykų – tai jau yra ne itin žmogaus valdomas dalykas.
Savivertę turinti mergina niekad neina į tokius barus, o jeigu ir eina, tai ji nebus nevisprotė ir negers neaiškių kokteilių - nuotykių galima paieškoti kitais būdais...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų