• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Modelis, teigusi, jog buvo pagrobta ir paversta sekso verge, tapo viešų kalbų sakytoja, už savo paslaugas prašanti 2200 eurų.

20

Modelis, teigusi, jog buvo pagrobta ir paversta sekso verge, tapo viešų kalbų sakytoja, už savo paslaugas prašanti 2200 eurų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Merginą pagrobę asmenys, ją apsvaiginę ir įgrūdę į lagaminą, net 6 dienas laikė uždarytą kažkur Italijoje.

REKLAMA

Londone gyvenanti Chloe Ayling (20) šiuo metu yra vienos Londono agentūros, garsius asmenis įvairiems oficialiems renginiams siūlančios, narė.

Kaip teigė naujienų portalas „The Sun“, už viešas kalbas gautą atlygį Chloe atiduos su žmonių prekybą kovojančioms organizacijoms, o pirmieji jos pasirodymai bus neapmokestinti.

REKLAMA
REKLAMA

Šios savaitės pradžioje paaiškėjo, kad Chloe kartu su savo pagrobėju vaikščiojo po parduotuvę ir rinkosi batus. Pasak merginos draugės, ji pažinojo savo pagrobėją. Tai Lukaszas Herba (30), lenkų tautybės vyras, su kurio Chloe susipažino kelionės į Paryžių metu.

Pasirodo, jog Lukaszas, sumokėjęs tam tikrą sumą pinigų, liepė modeliui atskristi į Milaną, kur turėjo įvykti fotosesija. Šiuo įvykiu prisidengęs pagrobėjas, vėliau merginai suleido arkliams raminti skirto preparato ketamino, įgrūdo Chloe į lagaminą ir, nuvežęs į tam tikrą vietą, net 6 dienas laikė ją prirakintą prie baldų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Į laisvę ji paleista liepos 15 dieną, kai paties Lukaszo lydima, ji buvo atvesta į Milane esantį Britų konsulatą teigiant, jog gauja, pasivadinusi „Black Death“, ją pagrobė nežinodami, kad mergina yra mama.

„Negaliu daug ko pasakoti, nes Chloe dabar apklausiama Britanijos pareigūnų ir užsienio tarnybų, tačiau ji tikrai pažinojo savo pagrobėją“, - portalui „MailOnline“ sakė Chloe draugė. „Su juo ji susipažino balandžio mėnesį Paryžiuje vykusios fotosesijos metu. Vėliau jis paskambino jos agentūrai ir užsisakė ją fotosesijai Milane, prašydamas, kad į ją atvyktų būtinai ši modelių agentūros mergina. Jis atrodė patikimas, o savo tikrumą įrodė atsiųsdamas kelis darbų pavyzdžius. Pagrobimo metu Chloe pametė batus, tad jis ją nusivedė į parduotuvę ir nupirko naujus.“

REKLAMA

Ją užpuolė du vyrai, teigė mergina. Chloe pametė piniginę ir mobilųjį telefoną, o vieną akimirką, kai vienas iš užpuolikų, dėvintis juodas pirštines, suėmė jos kaklą ir ranka užkimšo burną, mergina, iki tol šauksmais bandanti prisikviesti pagalbą, vos neužduso.

Prieš įžengiant į Milane esančią fotografų studiją, modeliui buvo suleisti raminamieji vaistai.

REKLAMA

Įspūdingame 3500 žodžių pareiškime, skirtame Italijos pareigūnams, Chloe sakė: „Dešinėje rankoje laikiau piniginę ir telefoną, o kita ranka stūmiausi lagaminą. Prieš įžengiant vidun, prieš mane užsivėrė durys. Pajutau, kaip už nugaros stovintis žmogus ant kaklo uždėjo ranką, o kita uždengė burną, kad nerėkčiau. Abi jo rankos buvo apmautos juodomis pirštinėmis. Dar vienas žmogus atsistojo priešais mane. Jo veidas buvo uždengtas juoda slidininko kauke, tad mačiau tik jo akis ir burną. Jis buvo vidutinio ūgio, atletiško kūno sudėjimo, raumeningas ir taip pat dėvėjo juodas pirštines. Jo drabužiai buvo tamsūs. Mane laikęs vyras stipriai suspaudė galvą ir laikė ją pakeltą, o kitas į ranką suleido kažkokį vaistą. Nepamenu, kaip jis sugebėjo atidengti po drabužiais paslėptą mano ranką, nors tuo metu dėvėjau iki juosmens kirptą rožinės spalvos odinį švarką. Tuo pat metu pradėjau jausti, kaip man trūksta oro, nes už manęs stovintis vyras neleido normaliai kvėpuoti. Nei vienas jų neištarė nė žodžio.“

Lukaszas jauną moterį prirakino prie baldų ir už jos paleidimą prašė 300 tūkst. eurų išpirkos bei grasino parduoti ją kaip sekso vergę jos laukiantiems rusų mafijos nariams. Chloe liepė paleisti ją į laisvę, prižadėdama pagrobėjui, kad ji su juo pasimylės. Lukaszas tai neigia ir ruošiasi netrukus Milane jo laukiančio teismo posėdžio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų