Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kokie žmonės, tokie protai ir jų nuotykiai atatinkami.
Tikriausiai gavo "speed" dozę. Man taip nutiko parūkius kažkieno pasiūlytą neaiškią mahorkę.
Tokiais atvejais reikia pranesti policijai.. gal kameras atsuktu.. Issiaiskinti tu tipu asmens duomenis butina.. kad kitos nenukentetu.. O tai pilsto visokius oksikus.. prievartauja.. po to sako- pati norejo..
@Zyle Matyt niekam neįdomu. Arba kažkam naudinga. O jeigu ir prasidėsi, tai naudos iš to mažai bus. Greičiausiai liks dar pats kaltas...
@Zyle Kuo baigėsi modelio byla? Pati iškrito iš viešbučio?
kokio velnio einat į tas landynes ir skyles
Turi vaikina, o duodasi su 40- meciais . Ir dar kokteiliu praso. Tik pasokti 90 proc baigiiasi lovoje
Reikėtų džiaugtis, kad tik keliai liko nubrozdinti. Galėjo baigtis liūdniau...
Kad ant tiek yra kvailu zmoniu.Visa serija kvailu sprendimu sitoj istorijoj vien uz tai kad nahaliavai pagerti?
@Sunku patiketi Man tai šlykštūs tokie, kurie tokiu būdu sugeba pasinaudoti merginomis.
@Išgamos Tokiu isgamu visada buvo ir bus. Ir juos išnaikinti vargu ar įmanoma bus. Todel pirma savisaugos priemone yra blaivas protas ir situacijos ivertinimas. Sitoj istorijoj tiek mergina, tiek jos drauges kvailos kaip avys. Taksistas irgi geras lopas, kazin ar noretu kad su jo dukra kitas taksistas taip pasielgtų?
@Siaip Tai dar klausimas kaip ten buvo , ir kodel tie keliai melyni. Čia gal tik pasiteisinimas savo vaikinui. Nes po tokios nakties gali ir be jo likti
@ekspertas Mergina su draugėmis negali niekur nueiti? Koks ten jos vaikinas, jeigu niekur neišleidžia? Kol nėra vaikų ir visokių su tuo susijusių reikalų, pabendrauti su draugais kartą nuo karto ir turėti savo laiko reikėtų.
Negraziai is vyru puses, bet ir pacios nachaliavu prisigert norejo, butu savo emusios ir ant akiu ipyle, nebutu tokio s... buve
Normalių žmonių kompanijoje
Normalių žmonių kompanijoje
@Archis Nei jos prašė, nei ką. Jeigu tave vaišina, ypač kai jau pats nesi blaivaus proto, sunku suprasti kas bus. Negi turi galvoti, jog kiekvienas sutiktas žmogus yra potencialus niekšas?
@Normalių žmonių kompanijoje Butent! Nepazystami vaisina, tai nereiškia kad turi gerti!!!!! Cia jau pirmas signalas kad kazkas ne taip. Uz aciu tik suris pelekautuose!
Prašo tu kokteiliu,buvau palangoij net nesirosiau pirkti,mano griupiokes laimingos jas privaciu lektuvu skrido i paryziu buvo plsamom ir juos tuo giriasi buvo apsvaigintos,tfiuuu bobos bjaurios dauguma.
tai nafik tylejot visos trys. reikejo krieptis i bara, i policija, parodyt tu fruktu snukelius, kur i kokteilius pila. o dabar ka? kiek dar auku buvo ir bus? del boto irgi nereikejo tylet, cia ne 100 euru klausimas!
@bl Na chaliavu nereikia gerti ir nereikės niekur kreiptis.
@bl Kreiptis, kai dar nelabai supranta, kas vyksta, nes neturi tokios patirties? Vėliau tik belieka gaudyti vėją laukuose... Ir bare yra kameros, visi viską žino ir taip. Ne pirmas, kartas greičiausiai.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų