Skvernelis prieš konservatorius: jie vykdo Kremliaus planą

Premjero Sauliaus Skvernelio ir konservatorių priešprieša ketvirtadienį peraugo į tikrą karą. Pakviestas į Liberalų sąjūdžio frakciją jis prabilo apie neva gautą slaptą konservatorių planą nuversti „valstiečių“ valdžią. Vėliau, jau iš pačios Seimo tribūnos, premjeras paskelbė įžvelgiantis tikrą sąmokslą – neva konservatoriai vykdo Kremliaus planą.

Todėl Skvernelis pasiryžęs kreiptis net į specialiąsias tarnybas. Premjeras užsimeną prašysiąs padidinti valstybės objektų apsaugą prieš sekmadienį žadamą masinį protestą. Opozicija premjero kaltinimus išvadino nesąmone.

„Tai yra nuoseklus planas „ne tie laimėjo“. Noras konservatorių partijos pagal tą nutekintą planą ir schemą (galite laiko grafiką susidėlioti, aš galiu jums parodyti veiksmų planą). Jie tai nuosekliai vykdo. Kas vyks sekmadienį, mitingas kažkoks ar akcija, bet organizuoja ne profsąjungos, organizuoja ponas Tapinas, kuris dabar tampa politiku, nebe žurnalistu, profesinės sąjungos yra įtrauktos į politiką“, – viešėdamas liberalų frakcijoje sakė premjeras.

O vyriausybės valandoje papildė: „Taip, kyla tokių įtarimų. Kreipsimės į tarnybas, nes tai, kas daroma mūsų kolegų, atrodo, kad yra Kremliaus politikos vykdymas ir yra abejonių, ar nėra sąsajų su Rusijos specialiosiomis tarnybomis. Manau, kad mūsų specialiosios tarnybos tai atsakys. Tokių prielaidų galima daryti.“

Eugenijus Gentvilas, tikino, kad premjero vaizduotė gana laki: „Persiuntė – yra keturi popieriai konservatorių strategijos fragmentai. Baigiasi Tapino kvietimu visas profsąjungas mitinguoti sekmadienį. Ten sutapimų galima daug atrasti, bet, man atrodo, čia yra ir vaizduotės vaisius, kai premjeras įžvelgia teisėtai išrinktos valdžios nuvertimo planą.“

Gediminas Kirkilas taip pat sakė neturintis jokių žinių apie planus, apie kuriuos kalbėjo S. Skvernelis. „Aš tokių duomenų neturiu, gal premjeras ir turi, visko būna. Kad konservatoriai yra į šitą organizavimą įsikišę, čia ir plika akim matosi“, – tikino G. Kirkilas.

Konservatorių lyderis tokias premjero kalbas įvertino, kaip neatsakingas. „Nežinau, tegul žiūrovai patys vertina. Neturiu ką pasakyt. – Jokių sąsajų nėra? – Tiek pat, kiek mokytojai yra Kremliaus smogikai. Neatsakingos kalbos, reikia galvot, ką šneka“, – tikino Gabrielius Landsbergis.


Rašyti komentarą...
S
Saulius
2018-12-07 12:34:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pragydo gaidys o pasirodo kad milicininkas
Atsakyti
-3

A
As
2018-12-07 09:26:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skverbiasi ,tikras paranojikas !!! Vagia kepurė dega ?!
Atsakyti
-6

P
PP
2018-12-07 10:07:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neuždrausta turėti savo nuomonę, bet kalbėti ir skelbti reikia turint minimumą faktų. Opozicija Lietuvoj stengiasi įkasti,o galop tik apseilėja... Rinkėjų daugumą rietenos Seime ir nedarbas rinkėjui pykdo, kelia nepasitikėjimą valdžia ir valstybe.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų