Gairės

landsbergis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „landsbergis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „landsbergis“.

Landsbergis: Lietuvos verslas tebėra atsargus dėl prekybos su Kinija

Lietuvos verslas tebėra atsargus dėl prekybos su Kinija, interviu naujienų agentūrai „Bloomberg“ šią savaitę sakė užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Taip jis kalbėjo praėjus dvejiems metams po to, kai Kinija įvedė Lietuvai prekybos apribojimų, kurie vėliau buvo apskųsti Pasaulio prekybos organizacijai (PPO). „Ne tik vyriausybė, bet ir verslas susiduria su didžiule pasitikėjimo problema, – kalbėjo ministras.

Landsbergis: mes laukiame, kol Rusijos kare prieš Ukrainą įvyks Perl Harboras

Vakarai nežiūri į Rusijos karą Ukrainoje kaip į tiesioginę grėsmę, laukdami, kol įvyks Perl Harboro ataką primenantis sukrėtimas, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Paralelę su 1941 metų netikėta japonų ataka, kai daugiau kaip 2,4 tūkst. JAV karių žūtis paskatino Jungtines Valstijas įsitraukti į kovos veiksmus Antrojo pasaulinio karo metu, ministras antradienį išvedė diskusijoje užsienio politikos forume Berlyne.

Prezidentūra apie Landsbergio pasisakymus: keista ir pavojinga

Prezidento patarėja Asta Skaisgirytė antradienį pareiškė, kad užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio praėjusios savaitės pasisakymai apie saugumą ir abejonės kolektyvine gynyba yra keisti ir pavojingi.

Ministras Landsbergis Berlyne su Vokietijos ministre aptars saugumą, dalyvaus forume

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį lankysis Berlyne, kur susitiks su Vokietijos kolege, dalyvaus užsienio politikos forume. Kaip pranešė Užsienio reikalų ministerija, ministras su Vokietijos federaline užsienio reikalų ministre Annalena Baerbock (Analena Berbok) atidarys Berlyno užsienio politikos forumą.

Landsbergis Taline: Ukrainos pergalė – egzistencinis klausimas Baltijos valstybėms

Ukrainos pergalė yra egzistencinis klausimas ne tik Baltijos valstybėms, bet ir Vakarams, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, dalyvaujantis 29-ojoje Baltijos Taryboje. „2024 metais ir toliau privalėsime daug laiko ir pastangų skirti krizėms suvaldyti, jų pasekmių ir padarinių prevencijai. Bet galimi ir blogesni scenarijai, kurie gali tiesiogiai paveikti Baltijos valstybių saugumą. Šiandien jie nebeatrodo nerealūs“, – Taline kalbėjo Lietuvos diplomatijos vadovas.

Landsbergis, Čmilytė-Nielsen su Baltijos šalių kolegomis aptars regiono saugumą

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis ir Seimo vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen penktadienį Taline susitiks su Baltijos šalių kolegomis, aptars regiono saugumą. G. Landsbergis ir V. Čmilytė-Nielsen Estijos sostinėje dalyvaus 29-ajame Baltijos Tarybos susitikime.  Kaip informavo Užsienio reikalų ministerija, diplomatijos vadovas ketina pristatyti kitų metų Lietuvos pirmininkavimo Baltijos Tarybai prioritetus.

Landsbergis pritarė komisijos išvadai dėl Matulionio nusižengimo, nuobauda neskirta

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pritarė Užsienio reikalų ministerijos (URM) komisijos išvadai dėl ambasadoriaus prie NATO Deivido Matulionio nusižengimo, nuobauda diplomatui nebus skiriama. „Ministras pritarė URM tyrimo komisijos dėl Deivido Matulionio galimo tarnybinio nusižengimo išvadoms“, – BNS pirmadienį nurodė ministro atstovė Paulina Levickytė.

Landsbergis: prezidentas yra „šiek tiek šališkas“ vertindamas VSD pranešėjo komisiją

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad prezidentas Gitanas Nausėda yra „šiek tiek šališkas“, vertindamas Seimo laikinąją komisiją, kuri aiškinasi pranešėjo istoriją dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovų veiksmų tikrinant prezidento aplinką buvusiuose rinkimuose. „Turbūt nenueisiu labai toli nuo tiesos pasakydamas, kad prezidentas yra šiek tiek šališkas vertindamas komisijos darbą“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė ministras.

Landsbergis sako po komisijos išvados matantis tolesnį bendrą darbą su Matulioniu

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako matantis tolesnį darbą su Lietuvos ambasadoriumi prie NATO Deividu Matulioniu po to, kai ministerijos komisija konstatavo, kad šis padarė tarnybinį nusižengimą. „Taip“, – žurnalistams trečiadienį sakė G. Landsbergis, paklaustas, ar mato tolimesnį darbą kartu.

Landsbergis: naujasis ES sankcijų Rusijai paketas nuteikia optimistiškai

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad naujasis Europos Sąjungos (ES) sankcijų Rusijai paketas yra geras, nuteikia optimistiškai. „Bent jau iš ištraukų, kurias mačiau, esu gana optimistiškai nusiteikęs“, – pirmadienį prieš Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybą sakė ministras.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų