• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ligoninėje gydomas Skuodo rajono gyventojas jau sulaukė įtarimų dėl buvusios sugyventinės nužudymo. Aiškėja, kad jis nusikaltimą įvykdė galimai nelegaliai turėtu ginklu.

Ligoninėje gydomas Skuodo rajono gyventojas jau sulaukė įtarimų dėl buvusios sugyventinės nužudymo. Aiškėja, kad jis nusikaltimą įvykdė galimai nelegaliai turėtu ginklu.

REKLAMA

„Prokuroras, vadovaujantis šiam ikiteisminiam tyrimui, kreipsis į teismą dėl kardomosios priemonės – suėmimo – skyrimo, kai tik bus galimybės tai padaryti dėl įtariamojo sveikatos būklės. Prokuratūra turi duomenų, kad įtariamasis anksčiau yra smurtavęs prieš auką“, – Eltą antradienį informavo prokuratūros atstovė Gabrielė Petkuvienė.

Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė Eltai sakė, kad, policijos duomenimis, vyras leidimo ginklui neturėjo.

„LNK Žinios“ skelbė, kad rytais vyras treniruodavosi, iš balkono šaudydamas į taikinį medyje – butelį. Pasak kaimynų, neįgaliu vyru rūpinosi socialinė darbuotoja. Į socialinį būstą jis persikėlė prieš kelis mėnesius, kai išsiskyrė su sugyventine. Esą bėdų šeimoje kildavo ir dėl vyro pomėgio išgerti, ir dėl smurto.

REKLAMA
REKLAMA

„Dėl šaudymo pranešimų nebuvo gauta“, – Eltai teigė A. Grauslienė.

Vyrui anksčiau buvo išduotas apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderis, tačiau dabar jis jau nebegalioja. Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderis yra išduodamas 15 dienų.

REKLAMA

ELTA primena, kad Skuodo rajone neblaivus vyras per konfliktą medžiokliniu šautuvu, kaip įtariama, mirtinai sužalojo moterį.

Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienį, apie 12 val. 18 min., Vižančių kaime, namuose, daugiabučiame name. Galimai per konfliktą neblaivus (2,65 prom.) 55 metų vyras sužalojo 44 metų moterį.

Nukentėjusioji mirė nuo šautinės žaizdos praėjus maždaug pusantros valandos po įvykio, apie 13 val. 52 min. JI buvo reanimuojama greitosios pagalbos automobilyje.

REKLAMA
REKLAMA

Įvykio vietoje taip pat buvęs 20-metis vyras sužalojo link jo besiartinantį įtariamąjį ir užrakino jį bute.

Atvykę antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai sulaikė mirtinai moterį sužalojusį vyrą. Jis dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Įvykio vietoje rastas ir paimtas medžioklinis nupjautavamzdis šautuvas.

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl savo artimojo giminaičio ar šeimos nario nužudymo.

Už tai baudžiama laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų