• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno apylinkės teisme sprendžiama dėl žudiko suėmimo, kuris įtariamas naktį iš penktadienio į šeštadienį Kaune peiliu mirtinai nudūręs jaunuolį.

7

Kauno apylinkės teisme sprendžiama dėl žudiko suėmimo, kuris įtariamas naktį iš penktadienio į šeštadienį Kaune peiliu mirtinai nudūręs jaunuolį.

REKLAMA

Jo kūnas buvo rastas gatvėje.

Aiškėja, kad antradienį dėl pagrindinio įtariamojo suėmimo sprendžia Kauno apylinkės teismas.

Penktadienį, prieš pat vidurnaktį, Savanorių prospekte kauniečiai fiksavo gausias specialiųjų tarnybų pajėgas. Paaiškėjo, kad prie sporto ir laisvalaikio centro „Neo Kaunas“ pastato rastas mirusio vyro kūnas su durtinėmis-pjautinėmis žaizdomis.

Kitas portalo skaitytojas teigė matęs, kad policija vedėsi surakintą vyrą.

„Nuotraukoj matosi uždengtas kūnas. Matėsi, kai policija nusivedė surakintą vyrą“, – pranešė skaitytojas.

„Ant šaligatvio prie važiuojamosios kelio dalies gulėjo žmogus be gyvybės ženklų. Bet spec. tarnybos jau dirbo vietoje“, – „Kas vyksta Kaune“ grupėje rašė kauniečiai.

REKLAMA
REKLAMA

Galimai ieškojo įvykdyto nusikaltimo įrankio

Dar vienas naujienų portalo skaitytojas teigė už pastato sutikęs policijos pareigūnę, kuri galimai ieškojo įvykdyto nusikaltimo įrankio – „paklausus vienų pareigūnų kas čia įvyko, sako „nieko“, po to pradėjau filmuoti, tai vienas jaunas pareigūnas atbėgo, sako „čia nužudymo vieta, negalima filmuoti“.

REKLAMA

Pareigūnų duomenimis, nužudytas jaunuolis buvo su draugu, kuris šaukėsi pagalbos, stabdydamas pravažiuojančius automobilius. Kas juos užpuolė, aiškinamasi.

Vieta, kur buvo rastas negyvas jaunuolis, yra gausiai lankoma, be to, eismas pakankamai intensyvus net ir tamsiu paros metu, aplinkui yra įrengta vaizdo kamerų. Todėl viliamasi, kad vaizdo įrašai ir liudininkai padės atskleisti nusikaltimą.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) informavo, kad liepos 5 d. apie 23.45 val. Kaune, Savanorių pr., ant šaligatvio, rastas mirusio vyro (gim. 1996 m.) kūnas su durtinėmis-pjautinėmis žaizdomis.

„Dėl vakarykščio įvykio Savanorių pr. šioje tyrimo stadijoje suteikti daugiau informacijos negalime. Nusikaltimą įvykdęs asmuo intensyviai tebeieškomas“, – komentavo Kauno AVPK.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 1 d. (nužudymas).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų