Skaudi netektis dziudo bendruomenėje: mirė vos 30-ies sulaukęs teisėjas

Lietuvos dziudo federacijoje – skaudi netektis. Pranešama, kad anapilin iškeliavo talentingas, neseniai vos 30-ies sulaukęs dziudo teisėjas.

Žinia socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo pati federacija.

„In memoriam

Lietuvos dziudo bendruomenę sukrėtė skaudi netektis. Netikėtai užgeso žinomo šalies dziudo teisėjo Žygimanto Rybino gyvybė. Žygimantas prieš pat Naujuosius pasitiko savo 30-ąjį jubiliejų. Nors žemiško kelio jam buvo skirta labai nedaug, su liga pastaruoju metu kovojęs vyras paliko gilų pėdsaką ne tik sporto bendruomenės širdyse“, – rašoma paskelbtame įraše.

Kaip rašoma, vyras buvo gerai žinomas ne tik dėl savo, kaip teisėjo sugebėjimų. Žymių pergalių jis pasiekė ir įvairiuose čempionatuose:

„Į dziudo treniruotes jis atėjo dar būdamas vaikas, 1996-aisiais, ir visuomet liko ištikimas savo sporto šakai. Sportinių pergalių jis pasiekė ne tik ant tatamio. 2016-aisiais Italijoje Žygimantas išlaikė Tarptautinės kategorijos teisėjo egzaminus, dirbo EJU rengiamuose turnyruose. 2018 m. jis įsteigė Lietuvos dziudo teisėjų asociaciją bei tapo LDF teisėjų kolegijos pirmininku. Pernai už nuopelnus dziudo sportui jam suteiktas 3 DAN vardas, Ž.Rybino pavardė buvo minima tarp 80-ies geriausių EJU teisėjų.“

Federacija anapilin iškeliavusį Ž. Rybiną prisimena, kaip nepaprastai draugišką, šviesų, nuoširdų žmogų, kuriuo visada galėjo pasikliauti ir atsiremti tiek artimieji, tiek kolegos.


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2021-01-12 21:42:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks jaunas... Užuojauta
Atsakyti
-1

R
Roberta
2021-01-12 22:52:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta tėvams ir artimiesiems....labai gaila jauno žmogaus, amžiną jam atilsį...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų