federacija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „federacija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „federacija“.

Ramūnas Šiškauskas apie rinktinės žaidimą: „Jeigu bijome kažką daryti, visi kažko laukia, taip ir išeina“

Lietuvos rinktinė antrą kartą iš eilės nepateko į olimpines žaidynes. Tai – skaudus faktas, tačiau kartu ir gera galimybė plačiai diskusijai ir nuomonėms – ko reikia, kad antrąjį šimtmetį puoselėjamas Lietuvos krepšinis vėl išgyventų renesansą? Reikia griežto trenerio. Reikia lengvai su žaidėjais bendraujančio stratego. Reikia trenerio, kuris sugebėtų numatyti tris žingsnius į priekį ir greitai adaptuotis prie situacijos. Reikia stratego, kuris netrukdytų žaisti modernų krepšinį.
2024-07-10

Lietuvos krepšiniui – ypač svarbūs metai: „Šie rinkimai yra kertiniai“

Iki Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento rinkimų liko mažiau nei pusmetis. Jau aišku, kad ketverių metų kadencijai prezidentas bus renkamas visuotinėje LKF narių konferencijoje, kuri numatyta rugsėjo 17 d. Tačiau vis dar neaišku, kas krepšinio šalyje mes pirštinę dabartiniam LKF prezidentui Vydui Gedvilui. Dabartinis LKF vadovas kol kas yra vienintelis kandidatas, kuris yra viešai pareiškęs, kad dalyvaus artėjančiuose LKF prezidento rinkimuose ir sieks antrosios kadencijos.
2024-03-23

Karalienės taurės finalo ketvertas – su atgimstančio Lietuvos moterų krepšinio ženklais

Vilniaus „Jeep“ arenoje kovo 9–10 d. vyks „SMART WAY Karalienės taurės“ finalo ketvertas, o visas taurės rungtynes transliuos TV6 televizija ir naujienų portalas tv3.lt. Likus kiek daugiau nei savaitei iki vieno didžiausio Lietuvos moterų krepšinio metų renginio, Moterų Lietuvos krepšinio lygos (MLKL) ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovai surengė spaudos konferenciją, kurioje aptarė artėjantį finalo ketvertą ir kitas moterų krepšinio aktualijas.
2024-02-28

LLAF taurės varžybose Vilniuje – favoritų pergalės ir rekordų gausa

Šeštadienį Vilniaus manieže vyko tradicinės Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės bei LLAF sporto klubų komandinės varžybos. Jose Matas Janarauskas pagerino Lietuvos uždarų patalpų 17-mečių ir 18-mečių rekordus (400 m – 48,35 sek.), Aurėja Beniušytė pagerino Lietuvos uždarų patalpų 17-mečių rekordą (trišuolis – 12.92 m), o jaunieji sprinteriai Adas Dambrauskas (60 m – 6,66 sek.) ir Lukas Sutkus (400 m – 47,99 sek.) fiksavo naujus varžybų rekordus.
2024-01-28

Edgaras Jankauskas apie Lietuvos rinktinę artimiausiame pasaulio čempionate: „Svajonės turi būti didelės“

Antradienį Lietuvos futbolo federacija (LFF) surengė spaudos konferenciją, kurioje pristatė artimiausių metų planus. Kovo mėnesį Lietuvos rinktinė sužais išlikimo UEFA Tautų lygos C divizione rungtynes su Gibraltaro rinktine. Iš pradžių rinktinės susitiks Portugalijoje, o atsakomosios rungtynės kovo 26 d. vyks Kaune. Gibraltaras neturi FIFA reikalavimus atitinkančio stadiono, todėl savo namų rungtynes su Lietuva žais kaimyninėje Portugalijoje.
2024-01-09

Tarp geriausių Lietuvos sporto žiniasklaidos mėnesio darbų – tv3.lt parengtas turinys

Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) kiekvieną mėnesį organizuoja geriausių darbų rinkimus. Spalio mėnesį 2–4 vietas kūrybiniame konkurse užėmė naujienų portalo tv3.lt sporto žurnalisto Balio Šmigelsko darbas „Lietuvis – tarp geriausių prestižinio turnyro žaidėjų: kuo ypatinga ispaniška krepšinio mokykla?“. Kokia yra ispaniška krepšinio mokykla ir kuo ji skiriasi nuo lietuviškos? Koks yra ateities krepšinis ir kiek jo šiandien yra Lietuvoje? Atsakymų į šiuos klausimus naujienų portalas...
2023-12-11

Pirmas toks sprendimas istorijoje: boksas išmestas iš tarptautinio olimpinio komiteto šeimos

Tarptautinis olimpinis komitetas nusprendė iš olimpinės bendruomenės pašalinti Tarptautinę bokso federaciją. Per neeilinę sesiją tam pritarė 69 nariai ir tik vienas pasisakė prieš. Įdomu tai, kad per 129 metus besitęsiančią Tarptautinio olimpinio komiteto istoriją boksas yra pirmoji sporto šaka, kuri pašalinta iš olimpinio sporto šeimos. Taip pat pranešta, kad nepaisant šio sprendimo, bokso turnyrai toliau bus vykdomi 2024 m. Paryžiaus ir 2028 m. Los Andželo olimpinėse žaidynėse.
2023-06-22

Istorinis įvykis: Lietuvoje vyks Europos dailiojo čiuožimo čempionatas

Pirmadienį Tarptautinė čiuožimo sąjunga (ISU) oficialiai paskelbė, kad 2024 metų Europos dailiojo čiuožimo čempionato organizavimas patikėtas Lietuvai. „Džiaugsmingai priimame šią nuostabią žinią ir esame pasiruošę iššūkiams bei galime patikinti jus, kad atiduosime visas jėgas, jog Senojo žemyno pirmenybės, kurios vyks Kaune sausio 8–14 dienomis, taptų ne tik įsimintiniausiu sporto renginiu Lietuvoje, bet ir geriausiu Europoje.
455 2023-06-12

Aiškus Lietuvos rinktinės pasiruošimo tvarkaraštis: laukia kovos su pasaulio čempionato dalyvėmis

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pratęsė bendradarbiavimą su ilgalaikiu partneriu ir pagrindiniu Lietuvos vyrų rinktinės rėmėju kompanija „Betsafe“. „Didžiuojamės tokia ilgalaike partneryste su kompanija „Betsafe“. Simboliška, kad draugystė su „Betsafe“ prasidėjo prieš 2010-ųjų metų pasaulio čempionatą, kuriame mūsų rinktinė pasiekė istorinę pergalę. Taigi, sėkmingas mūsų bendradarbiavimas tęsiasi jau daugiau nei dešimt metų, – pažymėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas.
2023-05-25

Lietuvos irklavimo federacijos atsakas savo bendruomenės nariui: „Jis nebuvo paliktas likimo valiai“

Lietuvos irklavimo federacija gegužės 9 dieną kreipėsi į irkluotoją Martyną Džiaugį su prašymu grąžinti LIF priklausantį sporto inventorių ir pranešė, kad nebus vykdomas tolimesnis sportavimo finansavimas aukšto meistriškumo sporto programai skirtomis lėšomis. Jau kitą dieną M. Džiaugys laišku kreipėsi į švietimo, mokslo ir sporto ministrę Jurgitą Šiugždinienę bei Nacionalinę sporto agentūrą prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, nušviesdamas situaciją.
2023-05-10
REKLAMA
REKLAMA

Darželinukų futbolo šventėje – šimtas bilietų į Europos čempionato atrankos rungtynes

Baltijos sporto akademija (BSA) mamyčių dienos išvakarėse suorganizavo darželinukų futbolo šventę. Šis renginys buvo atviras visiems ir sulaukė didžiulio šeimų susidomėjimo. Šventės metu mažieji vilniečiai dalyvavo estafetėse, įvairiose rungtyse, pramogose ir protmūšyje, speciali rungtis buvo skirta ir tėveliams.  Atmosferą itin pagyvino Šakių cirko ir „CheerSport Academy“ šokėjų pasirodymai.
2023-05-08

Lietuvos dziudo federacija nusprendė dalyvauti pasaulio čempionate, kuriame bus ir rusai

Savaitgalį Dohoje prasideda dziudo pasaulio čempionatas. Jame jėgas išbandys ir gausi Lietuvos sportininkų delegacija. Katare pirmą sykį istorijoje mūsų sportininkai varžysis ne tik individualioje, bet ir komandinėje įskaitoje. Katare pasirodys net septyni Lietuvos dziudo imtynių meistrai - keturios moterys bei trys vyrai. Moterų įskaitoje startuos Ugnė Pileckaitė, Sandra Jablonskytė, Miglė Julija Dudėnaitė ir Vaiga Čečytė.
157 2023-05-05

JAV išeivijos lietuviai lankėsi Lietuvoje ir dalyvavo treniruočių stovyklose su bendraamžiais

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) tęsia jaunųjų krepšinio talentų paieškas Jungtinėse Amerikos Valtijose. Šią savaitę Lietuvoje vieši Sakalų šeimyna, kurios atžalos šešiolikmetė Chloe ir keturiolikmetis Carsonas dalyvauja treniruotėse su bendraamžiais iš Lietuvos. „Džiaugiamės, kad pernai pradėta jaunųjų talentų, ypač merginų krepšininkių, paieška užsienyje įsibėgėja, – sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.
2023-04-07

LFF prezidento rinkimai: bus renkamasi iš vieno kandidato?

Rinkimuose į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidento postą likus vienam kandidatui, federacijos vadovu turėtų tapti dabartinis generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.  Patys rinkimai vyks kovo 10 dieną, tačiau kandidatai paraiškas gali teikti iki pirmadienio 23:59 val.
2023-02-13

Lietuvos ekstremalaus bėgimo federacijos prezidentu tapo Renaldas Bugys

Šių metų pradžioje buvo išrinktas Lietuvos ekstremalaus bėgimo federacijos prezidentas. Juo vienbalsiu nutarimu tapo Renaldas Bugys. R. Bugys yra vienas geriausių Lietuvos ekstremalaus bėgimo su kliūtimis sportininkų, Europos čempionato prizininkas. Jis taip pat vadovauja varžybas organizuojančiai ekstremalaus bėgimo asociacijai „OCR Lietuva“. Naujasis Lietuvos ekstremalaus bėgimo federacijos prezidentas pasidalino mintimis apie praėjusius ir prasidėjusius metus, iššūkius bei planus.
2023-02-08

Pristatyta knyga apie Lietuvos sportinių šokių istoriją

Metų pabaigoje Lietuvos sportinių šokių federacija visuomenei pristatė didžiulės apimties knygą „Sportiniai šokiai Lietuvoje. Balinių, pramoginių, sportinių šokių istorijos“. Beveik penkių šimtų puslapių leidinys, iliustruotas puse tūkstančio nuotraukų, pasakoja Lietuvos šokių istoriją ir Lietuvos šokėjų istorijas.
2022-12-30

Jurgita Šiugždinienė: Tarptautinės bokso federacijos elgesys yra gėdingas ir netoleruotinas

Tarptautinės bokso federacijos sprendimą sugrąžinti Rusijos ir Baltarusijos boksininkus į varžybas Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė vadina gėdingu ir netoleruotinu. „Tarptautinės bokso federacijos elgesys yra gėdingas ir nesuvokiamas, tačiau akivaizdžiai parodęs ryšius su Rusijos valdžia. Džiaugiuosi, kad Lietuvos bokso federacija tokį sprendimą smerkia“, – penktadienį išplatintame komentare sakė ministrė.
2022-10-07

Seime svarstant dėl tiesioginio valdymo, LFF įstatų pokyčius žada priimti iki metų galo

Seime svarstant Lietuvos futbolo federacijoje (LFF) įvesti tiesioginį valdymą, pati organizacija įstatų pokyčius žada priimti iki metų galo. „Mes įsivaizduojame, (...) kad iki metų pabaigos, apie gruodžio vidurį, mes šauktume neeilinę, visuotinę LFF konferenciją, kurios metu ir darytume įstatų pakeitimus“, – Seimo Biudžeto ir finansų komitete trečiadienį sakė federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.
Aktualijos 2022-10-05

Mindaugas Brazys: „Tuo pačiu metu dirbti Eurolygos ir rinktinės treneriu – neįmanoma užduotis”

Lietuvos rinktinei jau trečiajame iš eilės didžiajame krepšinio turnyre savo pasirodymą baigus ankstyvame aštuntfinalio etape, krepšinio mėgėjai ir specialistai sudirgę. Vyriausiojo trenerio galvos kirtimas, modernių krepšinio kanonų neatitinkantis rinktinės žaidimas ir, galbūt, kuriančio krepšininko natūralizacija. Šios temos kelias pastarąsias paras yra karščiausios socialiniuose tinkluose, tinklalaidėse ir privačiuose žmonių pokalbiuose.
2022-09-15

Čiuožimo federacijos prezidentė Vanagienė smerkia sūnaus sprendimą: nuoširdžiai atsiprašau, bet nurodinėti negaliu

Du Lietuvos čiuožėjai Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko neatsisakė savo planų ir nepaisant Ukrainoje vykdomo Rusijos karo nusprendė pasirodyti renginyje ant ledo Rusijos mieste Sočyje.  Savo poziciją šiuo klausimu pateikė ir Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė, kuri yra ir Povilo Vanago mama. Ji pasmerkė savo sūnaus ir marčios sprendimą šokti ant ledo Sočyje, tačiau tuo pačiu tikina, kad daryti įtakos suaugusio sūnaus sprendimams negali.

Skaudi netektis dziudo bendruomenėje: mirė vos 30-ies sulaukęs teisėjas

Lietuvos dziudo federacijoje – skaudi netektis. Pranešama, kad anapilin iškeliavo talentingas, neseniai vos 30-ies sulaukęs dziudo teisėjas. Žinia socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo pati federacija. „In memoriam Lietuvos dziudo bendruomenę sukrėtė skaudi netektis. Netikėtai užgeso žinomo šalies dziudo teisėjo Žygimanto Rybino gyvybė. Žygimantas prieš pat Naujuosius pasitiko savo 30-ąjį jubiliejų.

Lietuvos regbio federacijai vadovaus Kukulskis

Šeštadienį Šiauliuose įvyko visuotinis Lietuvos regbio federacijos (LRF) narių susirinkimas, kurio metu buvo renkamas naujasis LRF prezidentas. Rinkimuose buvo iškelta vienintelė Irmanto Kukulskio kandidatūra ir jis buvo išrinktas naujuoju LRF vadovu. LRF prezidento poste I. Kukulskis pakeis aštuonerius metus LRF vadovavusį verslininką Rytį Davidovičių. „Irmanto dėka, su regbiu ir jo bendruomene artimiau susipažinau 2012 metais.
2020-08-24

Įsteigta Vilniaus bokso federacija sieks sugrąžinti boksą į sostinę

Lietuvos čempionatus vykdyti sostinėje, į nacionalines rinktines deleguoti kuo daugiau vilniečių ir siekti, kad boksas Vilniuje atgautų anksčiau turėtas pozicijas bei taptų viena populiariausių sporto šakų – tokius ambicingus tikslus išsikėlė birželio 23 dieną įsteigta Vilniaus bokso federacija (VBF). VBF steigėjais tapo sostinėje aktyviai veikiantys ir privačiomis lėšomis modernias bokso sales įrengę klubai: „City Boxing“, „Karališkasis bokso klubas“, „Vilniaus boksas“ ir Vilniaus bokso akadem...
2020-06-23

Arvydas Sabonis lieka Lietuvos krepšinio vadovo poste

Arvydas Sabonis ir toliau vadovaus Lietuvos krepšiniui. Ryškiausia visų laikų šalies krepšinio figūra lieka Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento poste, paaiškėjo antradienį Kaune surengtame LKF vykdomojo komiteto posėdyje. LKF vykdomojo komiteto nariai nusprendė, kad A. Sabonis lieka poste dar vieneriems metams. Tai kartu reiškia, kad Lietuvos krepšiniui jis vadovaus jau dešimtetį – savo kadenciją A. Sabonis pradėjo 2011 metais.
2020-06-09

Mirė buvęs Lietuvos plaukimo federacijos viceprezidentas Algimantas Vilkevičius

Netektis – po sunkios ligos mirė 62-ejų Algimantas Vilkevičius, buvęs Kauno plaukimo federacijos prezidentas ir Lietuvos plaukimo federacijos viceprezidentas, daugkartinis Lietuvos plaukimo veteranų rekordininkas, praneša Lietuvos plaukimo federacija. A. Vilkevičius sirgo šonine amiotrofine skleroze. Jis buvo vienas iš Kauno meistrų plaukimo klubo „Takas“ įkūrėjų, ėjo Petrašiūnų seniūno ir Kauno seniūnų sueigos vadovo pareigas.
2020-05-04

Koronavirusas sporte: JAV regbio federacija skelbia bankrotą

Pasauline pandemija tapęs koronaviruso COVID-19 protrūkis iš pradžių sustabdė sporto pasaulį, o dabar reikalauja ir didelių jo aukų. JAV regbio federacija dėl sunkiai įveikiamų finansinių sunkumų skelbia bankrotą, rašoma užsienio žiniasklaidoje. Skelbiama, kad toks JAV regbio federacijos ėjimas gali būti tiesiausias kelias į stabilią padėtį, nes kol kas absoliučiai visi regbio čempionatai yra įšaldyti neapibrėžtam laikui.
2020-03-31

Lengvosios atletikos federacija pasisako už olimpinių žaidynių nukėlimą

Olimpinės žaidynės turi būti nukeltos – tokia yra Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) pozicija. LLAF Vykdomasis komitetas, pritarus LLAF Tarybai, nutarė kreiptis į Lietuvos tautinį olimpinį komitetą (LTOK) ir Tarptautinę lengvosios atletikos federaciją (WA) dėl Tokijo žaidynių nukėlimo į kitus metus. Įsiplieskus COVID-19 pandemijai, sklandus ir sistemingas pasiruošimas olimpinėms žaidynėms tapo neįmanomas.
2020-03-23

Rusijos vyriausybė nebepripažįsta lengvosios atletikos federacijos

Rusijos vyriausybė penktadienį mėnesiui sustabdė šalies lengvosios atletikos federacijos pripažinimą, prieš Tokijo olimpiadą padidindama spaudimą pareigūnams bendradarbiauti su tyrėjais. Sporto ministerijos sprendimas dėl suspendavimo galios iki kovo 1-osios. Dvi dienos prieš tai federacija turi išsirinkti naują prezidentą vietoje Dmitrijaus Šliachtino.
2020-01-31

Klausimų nebėra – rinktinę treniruos lietuvis

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau po savaitės turės naują vyriausiąjį trenerį. Ir tai bus specialistas iš Lietuvos. Antradienį Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis, kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais, sukėlė nemenką nepasitenkinimą – lapkričio 12 d. turi būti paskelbtos kandidatų pavardės, tačiau A. Sabonis į klausimus pats dažniau atsakė klausimais ir realios informacijos nei žurnalistams, nei, žinoma, skaitytojams, nesuteikė.
2019-11-06

Lietuvos vaikų krepšinio rinktinės trenerio šeimą sukrėtė skaudi netektis

Po praėjusį savaitgalį tarptautiniame Ramūno Šiškausko turnyre iškovoto čempionų titulo, Lietuvos vaikinų U15 rinktinės trenerį Donatą Mikulevičių ir jo šeimą pasiekė tragiška žinia. Lietuvos krepšinio federacija (LKF) praneša, kad dėl sunkios ligos mirė jo aštuonių metukų sūnus Adomas. LKF visos bendruomenės vardu reiškia gilią užuojautą treneriui ir jo šeimai. Šią sunkią netekties akimirką taip pat linki stiprybės ir ištvermės.
2019-06-27

Afganistane žiauriai nužudytas bokso fedarcijos vadovas

Afganistano bokso federacijos generalinis sekretorius Hamidullah Hamidi (Hamidula Hamidis) sekmadienį buvo nušautas Kabule per nežinomų užpuolikų ataką, pranešė šaltiniai šioje sporto organizacijoje. Pasak vieno šaltinio, užpuolikai ryte pradėjo šaudyti į H. Hamidi Chošal Chano rajone, jis vyko į savo biurą. Kabulo policijos atstovas Ferdousas Faramurzas (Ferdusas Faramurzas) patvirtino portalui „Ariana News“, kad bokso federacijos vadovas buvo nužudytas, bet daugiau detalių nepateikė.
2019-06-23

Sabonis apžvelgė Lietuvos krepšinio metus: džiaugsmai, nesėkmės ir pinigai

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) antradienį rinkosi į metinį susirinkimą, kuriame federacijos prezidentas Arvydas Sabonis aptarė bei įvertino sėkmingai susiklosčiusius šalies krepšinio metus. Per 70 žmonių pritraukusiame susirinkime A. Sabonis išskyrė biudžetą, krepšinio pasiekimus ir dalykus, kuriuos ateityje reikės taisyti, arba, kaip sako pats prezidentas, reikės laukti sėkmės. Biudžetas A. Sabonio teigimu, LKF biudžetas šiemet neviršijo numatyto (apie 3 mln. eur.
2019-04-23

Sensacingos istorijos pabaiga: sėkmingai ištraukti LFF taurės burtai

Penktadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje, po senscija tapusio bandymo ketvirtadienį, sėkmingai buvo ištraukti 2019 metų sezono „SHARP LFF taurės“ I ir II etapo burtai. I etapo burtų traukime dalyvavo 26 (III, IV lygų) komandos. Burtų keliu ištrauktos 6 poros, o 14 klubų burtų keliu pateko į antrąjį etapą. II etape dalyvaus I etapo 6 porų komandos nugalėtojos, 14 burtų keliu į antrąjį etapą patekusios III ir IV lygų komandos, 28 I ir II lygų komandos, viso – 48 klubai.
2019-04-19

Smūgis lietuvėms – vyrai išvyko į čempionatą, moterys dėl klaidos liko namie

Gruzijos mieste Batumyje vykstančiame Europos sunkiosios atletikos čempionate turėjo startuoti devyni Lietuvos sportininkai, tačiau dėl įsivėlusios klaidos visos trys rinktinės moterys liko namuose. Oficialiame pranešime skelbiama, kad Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos (LSAF) atstovai nespėjo laiku užpildyti antidopingo taisyklių reglamentuojančių dokumentų.
2019-04-09

Mato liūdną baigtį Šuklino dopingo skandale: tokias klaidas sunku suvokti

Antradienio vakarą visą Lietuvos sporto bendruomenę sudrebino netikėta ir nemaloni žinia – 2012-ųjų Londono olimpinių žaidynių vicečempionas, kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, sulaukė rimtų kaltinimų dėl dopingo vartojimo. Pats sportininkas tvirtina, kad įsivėlė klaida, tačiau net pati federacija tokio masto „klaidomis” tiki sunkiai ir nedrąsiai prognozuoja blogiausią scenarijų. J. Šuklinas olimpinį sidabro medalį iškovojo vyrų 200 metrų kanojų irklavimo rungtyje.
2019-02-06

Dziudo imtynininko elgesys profesionalų akimis: jis keistai dingo iš sporto

Kalėdų rytą feisbuke buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame dziudo rinktinės narys, 20-metis Ignas Mečajus, įtariama, Vilniaus centre nokautavo ir sunkiai sužalojo merginą. Incidentas įvyko dar lapkričio 16-ąją, tačiau nukentėjusioji vaizdo įrašu pasidalino būtent Kalėdų rytą. Pats I. Mečajus buvo nepasiekiamas ir siaubingo savo poelgio nekomentavo, dziudo federacija nuo bet kokių auklėtinio veiksmų atsiribojo, tačiau netrukus prabilo sportininko trenerė Ramunė Aleknavičienė.
2018-12-27

Rūta Meilutytė pademonstravo nepriekaištingai ištreniruotą kūną

Nors šiuo metu viena garsiausių Lietuvos plaukikių Rūta Meilutytė išgyvena kiek sunkoką sporto karjeros tarpsnį, internete žmonės palaiko plaukikę ir ragina siekti puikių rezultatų. Naujausios nuotraukos socialinėje Rūtos „Instagram“ paskyroje – lyg dovana ištikimiausiems jos gerbėjams. Rūta spasidalijo nuotrauka, kurioje ji pademonstravo ir nepriekaištingai ištreniruotą kūną.
2017-07-11

Lietuvos plaukimo federacijos taurė: stipriausi sportininkai ir šūsnys rekordų

Šeštadienį Anykščiuose surengtos Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose rungėsi 255 plaukikai iš 17 sporto organizacijų. Varžybose pagerinti 3 suaugusiųjų ir 5 įvairių amžiaus grupių jaunimo rekordai. Kauno plaukimo mokyklos auklėtinė Beatričė Kanapienytė tapo naująja šalies rekordininke, plaukdama 200 metrų peteliške (2.17,05 min.) Panevėžietė Erika Martišiūtė nuo šiol yra nauja Lietuvos rekordininkė plaukiant 400 metrų kompleksiniu būdu (4.57,48 min.
2016-11-14

Rusija kurs naujos kartos kosminį laivą už beveik 60 mlrd. rublių

Rusija ketina pirmojo „Federacija“ kartos kosminio laivo statyboms išleisti beveik 60 mlrd. rublių, nors anksčiau Ekonominės plėtros ministerija prognozavo, kad šalies biudžetas trejus metus bus deficitinis. Rusijos kosmoso agentūra („Roskosmos“) išleis 57,56 mlrd. rublių pirmajam naujos kartos pilotuojamam kosminiam laivui „Federacija“. Tokia suma nurodyta viešųjų pirkimų interneto svetainėje, o finansavimo šaltiniu įvardijamas federalinis biudžetas.
2016-10-08

Po olimpiados – pokyčiai Lietuvos plaukimo federacijoje

Lietuvos plaukimo federacija turės naują vadovą. Ketvirtadienį Vilniuje LPF prezidentas Tomas Kučinskas informavo vykdomojo komiteto narius, jog baigia savo ketverių metų kadenciją ir kitam olimpiniam ciklui kandidatūros į prezidentus nekels. „Pagrindinė priežastis – asmeninis užimtumas versle. Būtinų pokyčių šiame sporte siekimas yra didžiulis krūvis. Taip pat prisiimu atsakomybę dėl Lietuvos plaukikų rezultatų Olimpinėse žaidynėse, kurie nepateisino lūkesčių”, – sakė T.Kučinskas.
2016-09-16

Į Lietuvos krepšinio federacijos prezidento postą iškelta viena kandidatūra

Lietuvos krepšinio federacija, pasibaigus nustatytam terminui (iki balandžio 15-osios vidurnakčio), yra gavusi vienintelį pasiūlymą dėl kandidatūros į LKF prezidento postą naujai kadencijai. Lietuvos krepšinio veteranų lyga į LKF vadovus siūlo dabartinį federacijos prezidentą Arvydą Romą Sabonį. Jis sutiko dalyvauti rinkimuose, kurie įvyks gegužės 31 d. Kaune, per LKF visuotinę konferenciją. „LKF subūrėme gerą darbuotojų komandą, yra galimybė tęsti pradėtus darbus.
2016-04-18

Janio Grinbergo atminimo turnyre - Lietuvos rankininkų triumfas

Vilniuje surengtame antrajame tarptautiniame Lietuvos rankinio patriarcho Janio Grinbergo atminimo turnyre visas tris nugalėtojams skirtas taures iškovojo Lietuvos rinktinės. „Tauro“ sporto mokyklos ir Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) sporto salėse vykusiose varžybose dalyvavo Estijos, Latvijos, Lenkijos, Suomijos ir Lietuvos merginų bei vaikinų jaunimo rinktinės.
2015-10-26

Lietuvos kikboksininkai išvyksta į Europos jaunimo čempionatą

Rugpjūčio 22-30 dienomis, San Sebastiano (Ispanija) mieste vyks tarptautinės kikboksingo federacijos WAKO organizuojamas jaunimo Europos kikboksingo čempionatas. Į šį čempionatą išvyksta septyni Lietuvos rinktinės sportininkai. Šiuo metu Lietuvos kikbokso rinktinė atsakingai ruošiasi šiam čempionatui. Visai neseniai Lietuvos rintinės nariai sugrįžo iš Lenkijos, kur buvo organizuota speciali stovykla.
2015-08-17

Lietuvos medžioklinio šaudymo federacija sieks didesnio atvirumo ir prieinamumo

Dešimties metų veiklos jubiliejų mininti Lietuvos medžioklinio šaudymo federacija (LMŠF) šį pavasarį pasitinka išsikėlusi ambicingus tikslus – ne tik sėkmingai pasirodyti tarptautiniuose čempionatuose, bet ir paversti šį sportą prieinamesniu plačiajai visuomenei, teigiama pranešime spaudai. „Mes niekada nebuvome uždara organizacija, tačiau daugelis turi susidarę nuomonę, kad šis užsiėmimas – ne visiems.
2015-03-26

Lietuvos regbio federacija pristatė 2014 metų rezultatus ir 2015-ųjų planus

Pirmadienį Vilniuje, "Gringo" pabe, Lietuvos regbio federacija (LRF) kartu su žurnalistais aptarė sėkmingus praėjusius metus bei apžvelgė artimiausius planus. 2014 metai Lietuvos regbiui buvo didelio augimo ir noro įrodyti, kad sportas Lietuvoje turi perspektyvas.
2015-01-28

Šokių virusas plinta nesustodamas

Lietuvos sportinių šokių federacija švenčia 25-metį ir nelaidoja vilties, kad ši sporto šaka taps olimpine Šiemet Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) švenčia pirmą rimtą jubiliejų – 25-erių sukaktį. „Šis jubiliejus rodo, kad LSŠF dar labai jauna. Tačiau sportinių šokių varžybos Lietuvoje pradėtos rengti prieš gerus 50 metų. Visai neseniai mūsų klubai „Sūkurys“, „Viesulas“ ir „Verpetas“ šventė pusės amžiaus jubiliejus.
2014-12-29

Lietuvos imtynių federacijos prezidentas: olimpinių žaidynių atranka – baisi

Lietuvos imtynių federacijos prezidentas V.Mizgaitis džiaugiasi sėkmingais metais, bet mano, kad imtynininkams nereikėtų dalyvauti televizijos projektuose Metų pradžioje perėmęs Lietuvos imtynių federacijos (LIF) vairą į savo rankas Krašto apsaugos ministerijos sporto klubo viršininkas Valentinas Mizgaitis rudenį džiaugėsi ir užderėjusiais medaliais, ir gerėjančia finansine situacija. Iš Europos ir pasaulio čempionatų Lietuvos imtynininkai šiemet parsivežė šešis medalius.
2014-11-06

E. Skrabulis: džiaukis, lietuvi, kad kaimyno namas dega

„Džiaukis, lietuvi, kad kaimyno namas dega“, – byloja lietuvių priežodis. Iš 2014 metų Europos lengvosios atletikos čempionato Lietuvos lengvaatlečiai grįžo be medalių bei sulaukė aštrios kritikos šalies žiniasklaidoje.
2014-09-03

LFF Drausmės komitetas skyrė sankcijas už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus

 Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas (DK) skyrė sankcijas Gargždų „Bangos“ klubui ir jo atstovams už sąžiningo žaidimo principų pažeidimus. LFF DK nagrinėjo tyrimo duomenis dėl galimo neteisėto rezultato įtakojimo 2014 m. gegužės 7 d. vykusiose Lietuvos čempionato rungtynėse tarp „Bangos“ ir Klaipėdos „Atlanto“. Atsižvelgiant į LFF Tyrimų komiteto surinktus duomenis, LFF DK nutarė, jog „Bangos“ klubo viceprezidentas Dmitrijus Baida padarė LFF Drausmės kodekso 44 str.
2014-08-06

Federacijos taurė: Egiptas pirmauja prieš Lietuvą

Akvilei Paražinskaitei nepavyko palaužti Egipto tenisininkės Sandros Samir. Daugiaunei dvi valandas trukusioje kovoje egiptietė buvo stipresnė 2:6 7:6(2) 6:4. Netrukus prasidės Linos Stančiūtės ir Olos Abou Zekry susitikimas.
2014-04-19
Į viršų