Siūlys naują pramogą vilniečiams, bet Šimašius atviras – SAM gali bet kada uždrausti

Karantino metu neveikiant visiems šalies kino teatrams, vilniečiams nuo artėjančio penktadienio bus siūloma nauja pramoga – autokinas.

Šią žinią savo feisbuke paskelbė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

„Džiugi žinia vilniečiams – kinas grįžta į miestą! Tik kol kas ne kino teatruose, o ten, kur visiškai saugu – sėdint savo automobiliuose“, – rašė sostinės vadovas.

Tačiau R. Šimašius pripažino, kad ši pramoga gali ilgai negyvuoti, jei jai prieštaraus Sveikatos apsaugos ministerija.

„Taip, suprantu, kad tai yra organizuotas renginys, ir Sveikatos apsaugos ministerija panorėjusi bet kada gali uždrausti autokiną, tačiau raginu vadovautis sveiku protu – Vilnius užtikrins, kad tokia pramoga būtų saugi, niekas neliptų iš savo automobilių, neatsidarytų langų, būtų tik po du asmenis automobilyje ir neturėtų fizinio kontakto su kitais, todėl ji gali vykti, kaip jau vyksta karantino metu Vokietijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje ir kitur“, – tikino miesto vadovas.

Pasak jo, miestiečiai yra išsiilgę veiklos, užsidarymas tarp keturių sienų gali kelti įvairių problemų, todėl autokinas svarbus kaip saugi galimybė prasiblaškyti.

Pirmoji autokino vieta bus „Litexpo“ automobilių stovėjimo aikštelė, tačiau, anot R. Šimašiaus, tokių vietų bus ir daugiau. Autokinas Vilniuje startuos artėjantį penktadienį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų