Šimonytė: ministrų pavardės paaiškės rytoj po susitikimo su prezidentu

Centro dešiniųjų koalicijos į premjeres teikiama Ingrida Šimonytė antradienio vakarą pranešė, kad ministrų sąrašas paaiškės trečiadienį po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda.

Trečiadienį 10 valandą prezidentas susitiks su Seimo nare I. Šimonyte aptarti Vyriausybės formavimo procesą.

Po šio susitikimo, 10:45 val. planuojama nuotolinė spaudos konferencija, kurioje ir paaiškės galimų ministrų pavardės.

I. Šimonytė pažymėjo, jog parlamente nebalsavus dėl jos pačios kandidatūros, oficialiai ministrų ji teikti prezidentui Gitanui Nausėdai dar negali.

I. Šimonytės kandidatūra į premjerus Seimui bus teikiama ketvirtadienį. Pagal Seimo statutą, prezidentui pristačius kandidatūrą, pretendentui suteikiamas žodis, jis atsako klausimus. Po to svarstyti ministro pirmininko kandidatūrą perduodama frakcijoms. Jos kandidatūrą turi apsvarstyti ne vėliau kaip per dvi darbo dienas.

Ne vėliau kaip per savaitę nuo premjero kandidatūros pristatymo turi būti surengtas kitas Seimo posėdis sprendimui dėl pateiktos kandidatūros priimti.

Ministras pirmininkas ne vėliau kaip per 15 dienų nuo jo paskyrimo pristato Seimui savo sudarytą ir prezidento patvirtintą Vyriausybę, pateikia svarstyti šios Vyriausybės programą.  


Rašyti komentarą...
V
Valda
2020-11-17 18:31:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip šaipėsi iš valstiečių dėl atvirumo, o dabar nuo pirmų dienų jau viskas slaptai ir diktatūra bus taip kaip konservai pasakys,,, štai koks melas mums žmogeliams buvo pilstomas,,,keista kad žurnalistai ir prezidentūra tyli- mat geručiai atėjo, o kad mes pensininkai kurie gynėm ir stovėjom prie seimo- šitai valdžiai nulis.
Atsakyti
-2

B
Bobute
2020-11-17 18:12:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek gali slapukauti ir meluoti?
Atsakyti
-1

L
Linksma:)
2020-11-17 19:31:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
VISI RUNKELIAI VIENYKITĖS!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų