Siaubas Raseinių rajone: vyras, įtariama, nužudė mylimąją ir jos mamą, o namą padegė

Sekmadienio vakarą Raseinių rajone, Norgėlų kaime, užgesinus gaisrą rasti dviejų moterų kūnai. Kaip paaiškėjo netrukus, sukeliant gaisrą siekta nuslėpti itin žiaurų nusikaltimą.

Visiškai sudegusiame name rasti 1992 metais gimusios moters ir 1966 m. gimimo jos motinos lavonai. Įtarimų šešėlis iškart krito ant 1992 m. moters sugyventinio pečių.

Padegtas namas buvo paskutinė jo gyvenamoji vieta. Maža to, jis kitą dieną po gaisro nepasirodė darbe ir buvo nepasiekiamas telefonu. Iškart buvo paskelbta pasislėpusio vyro paieška.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mįslinga mamos ir dukros mirtis: mįslingą gaisrą gaubia dvigubos žmogžudystės įtarimai

Policijos pareigūnai informavo, kad įtarus moterų nužudymu, rugsėjo 1 d. apie 19 val. 47 min. Raseiniuose, Vytauto Didžiojo g., parkelyje, policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė įtariamąjį (g. 1984 m.).

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl dviejų žmonių nužudymo. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba įkalinimas iki gyvos galvos.

Aiškėja, kad sulaikytas įtariamasis charakterizuojamas kaip konfliktiška asmenybė. Anksčiau jis yra turėjęs problemų su teisėsauga dėl smurto artimoje aplinkoje.

Namas paskendo liepsnose

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad sekmadienio vakarą atvira liepsna pleškėjo medinis namas Raseinių rajone, Norgėlų kaime, Plento gatvėje. Apie gaisrą šioje sodyboje pranešta devintą vakaro – į dangų kylančius ugnies liežuvius pastebėjo netoliese patruliavę policijos pareigūnai.

Atvykę ugniagesiai medinuką rado jau visą paskendusį liepsnose. Numalšinę ugnį, jie aptiko itin stipriai apdegusį žmogaus kūną, o po poros valandų, jau perkasinėdami nuodėgulius, surado ir antrą apanglėjusį lavoną.

„Užgesinus gaisrą, buvo rasta dviejų moterų kūnai, manoma, kad tų pačių, kurios gyveno būtent tame name: tai 50-metė moteris ir jos dukra“, – pasakojo Šiaulių policijos atstovas Artūras Šliavas.

Namas supleškėjo visiškai. Pareigūnai iškart atkreipė dėmesį, kad gaisro aplinkybės mįslingos, jie iškėlė itin siaubingą dvigubos žmogžudystės versiją. Abi moterys galimai nužudytos, o žiaurus nusikaltimas maskuotas ugnimi. Įtarimai krito ant dukters sugyventinio – 35-erių Mariaus Marcinkaus.

REKLAMA

Būtent dėl smurto prieš sugyventinę M. Marcinkus ir buvo pakliuvęs į teisėsaugos akiratį. Tad, manoma, kad kilus konfliktui, vyras galėjo įvykdyti žiaurų išpuolį, o, nužudęs aukas, nusikaltimo pėdsakus slėpė padegdamas namą.

„Šis žmogus yra teistas dėl smurto artimoje aplinkoje, todėl policijai sodyba buvo žinoma“, – teigia A. Šliavas. Paskutinis adresas, kuriuo gyveno M. Marcinkus, sutampa su gaisraviete.


Rašyti komentarą...
V
Veronika
2020-09-02 13:02:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir dabar ta parazita visi turėsim išlaikyti kalejime. Reikia grąžinti mirties bausmę.
Atsakyti
-2

R
Roma
2020-09-02 12:15:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur ritasi Lietuva!!!
Atsakyti
-3

V
Vika
2020-09-02 12:40:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau tikrai mylimoji....Tikrai moka tokie siaubūnai mylėti,juokingos antraštės...Turejo būti pabaiga-ir pats nusižudė.Vesternas...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų