Mįslinga mamos ir dukros mirtis: siaubingą gaisrą gaubia dvigubos žmogžudystės įtarimai

Dvi moterys sudegė per gaisrą Raseinių rajone. Manoma, kad žuvusiosios motina ir dukra. Tiesa, tragediją gaubia mįslingos ir kriminalinės aplinkybės – ugnimi galėjo būti maskuojama dviguba žmogžudystė. Įtarimai krinta ant dukros sugyventinio. Policija jo ieško.

Jau sutemus atvira liepsna pleškėjo medinis namas Raseinių rajone, Norgėlų kaime, Plento gatvėje. Apie gaisrą šioje sodyboje pranešta devintą vakaro – į dangų kylančius ugnies liežuvius pastebėjo netoliese patruliavę policijos pareigūnai.

Atvykę ugniagesiai medinuką rado jau visą paskendusį liepsnose. Numalšinę ugnį, jie aptiko itin stipriai apdegusį žmogaus kūną, o po poros valandų, jau perkasinėdami nuodėgulius, surado ir antrą apanglėjusį lavoną. Manoma, kad tai žuvusiosios mama ir 28-erių jos dukra.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mįslinga mamos ir dukros mirtis: mįslingą gaisrą gaubia dvigubos žmogžudystės įtarimai

„Užgesinus gaisrą, buvo rasta dviejų moterų kūnai, manoma, kad tų pačių, kurios gyveno būtent tame name: tai 50-metė moteris ir jos dukra“, – sako Šiaulių policijos atstovas Artūras Šliavas.

Namas supleškėjo visiškai. Kaip kilo gaisras, dar aiškinasi ekspertai, jie tiria ir rastus kūnus, kad patvirtintų tikslią žuvusiųjų tapatybę. Pareigūnai sako, kad gaisro aplinkybės mįslingos, jie kelia itin siaubingą dvigubos žmogžudystės versiją. Abi moterys galimai nužudytos, o žiaurus nusikaltimas maskuotas ugnimi. Įtarimai krinta ant dukters sugyventinio – 35 erių Mariaus Marcinkaus. Jo ieško policija.

„Ne tik kūnai galėjo sudegti gaisro metu, bet neatmesta ir nužudymo versija. Todėl policija yra paskelbusi šio žmogaus paiešką“, – pasakoja A. Šliavas.

Būtent dėl smurto prieš sugyventinę Marcinkus ir buvo pakliuvęs į teisėsaugos akiratį. Tad, manoma, kad kilus konfliktui, vyras galėjo įvykdyti žiaurų išpuolį, o, nužudęs aukas, nusikaltimo pėdsakus slėpė padegdamas namą.

„Šis žmogus, kuris dabar ieškomas, yra teistas dėl smurto artimoje aplinkoje, todėl policijai ši sodyba buvo žinoma“, – teigia A. Šliavas.

Paskutinis adresas, kuriuo gyveno Marius Marcinkus, sutampa su gaisraviete.

„Policijai žinomi duomenys, kad tame name galėjo gyventi ir vyras 35 metų, bet vyro kol kas policijai nepavyksta rasti“, – kalbėjo A. Šliavas.

Vyriškis šįryt nepasirodė darbe ir į skambučius neatsiliepė.


Rašyti komentarą...
N
Nesveikas
2020-09-01 05:45:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
stopudovai pas kokį koresha geria. Eis paxmelo tada mentai sučiups
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų