Keturių vaikų mamos nužudymo detalės sukrečia: ruošėsi iš anksto, kaip draugę įvilioti į spąstus

Meilė šeimą turinčiam vyrui 40-metę Šilalės rajone, Kvėdarnoje, gyvenančią moterį pavertė žiauria nusikaltėle. Siekdama susigrąžinti mylimąjį, pati du vaikus auginanti moteris sukurpė sveiku protu nesuvokiamą planą.

Apgaulės būdu ji prisiviliojo savo gerą draugę, to paties kaimo gyventoją. Pastaroji taikiniu tapo neatsitiktinai – būtent 37-erių moteris su minimu vyru susilaukė 4 vaikų ir šis iš užsienio ketino sugrįžti į savo šeimą, o ne pas kaimynystėje gyvenančią moterį.

Savo kaltės dėl nužudymo neneigianti moteris tokiam žingsniui pasiryžo nesugebėjusi susitaikyti su mintimi, kad asmuo, su kuriuo meilės ryšiai siejo dar gerokai anksčiau, sugrįš ne pas ją. Nors esą ir buvo žadėjęs. Tai ir pastūmėjo žmogžudystei, kuriai, kaip aiškėja, 40-metė kvėdarniškė ruošėsi itin kruopščiai.

Moteris buvo nužudyta vėlyvą rugpjūčio 10-sios vakarą, jos kūną prie Aitros upės kitos dienos rytą aptiko žvejoti atvykęs asmuo. Nekilo nė menkiausios abejonės, kad moteris buvo pasmaugta. Tiesa, apie sulaikytą įtariamąją policija pranešė tik rugpjūčio 20-ąją.

Kaltės neneigia

Nužudymu įtariamos Kvėdarnos gyventojos advokatas Petras Remeika atskleidė daugiau šio kraupaus nusikaltimo detalių. Moters gynėjas patvirtino, kad savo kaltę įtariamoji pripažįsta visiškai. Vis dėlto, labiausia sukrečia nusikaltimo motyvas.

„Abi moterys buvo pažįstamos jau ilgą laiką, net kartu kažkur kitoje vietoje (dar iki persikėlimo į Kvėdarną – aut. past.) kaimynystėje gyveno. Taip jau susiklostė, kad tas vyras pirmiausia su mano kliente susipažino. Bet jie išsiskyrė, tada jis sukūrė kitą šeimą, bet vėliau išvyko dirbti į užsienį.

Kiek mums žinoma, jis toliau bendravo ir su mano kliente. Esą jie net buvo sutarę, kad kai jis grįš į Lietuvą, tai kartu nusipirks namą bei vėl gyvens kartu. Tačiau kažkuriuo momentu jis pasakė, kad nieko panašaus nebus, jis grįš pas savo šeimą, nes turi auginti vaikus.

Tikėtina, kad po to ir buvo sukurtas planas pašalinti kliūtį. Sunku tuo patikėti, bet dėl meilės moterys gali nužudyti net ir geriausią savo draugę. Keturi nepilnamečiai liko našlaičiais, o ir mano klientė augina du vaikus. Su tyrėjais mano klientė bendrauja normaliai, atsako į klausimus, gailisi dėl to, ką padarė. Bet kas jau padaryta, tas padaryta“, – pasakojo P. Remeika.

REKLAMA

Ruošėsi nusikaltimui

Žiauriu nusikaltimu įtariama moteris ne tik neneigia savo kaltės, bet ir parodė tyrėjams, kaip iš tiesų viskas įvyko. Anot advokato, moters duoti parodymai nesukėlė abejonių, kad galėjo viskas vykti kažkaip kitaip nei pasakojo jo klientė.

Tai, kad nusikaltimui buvo kruopščiai ruošiamasi išduoda kelios aplinkybės. Aiškėja, kad savo draugę į nuošalią vietą moteris sugalvojo prisivilioti pranešusi, kad turi informacijos, jog jos 4 vaikų tėvas esą buvo neištikimas.

Nieko blogo neįtarianti moteris dar dienos metu ketino atvažiuoti pas kaimynę, bet ši vis išsisukinėjo. Moterys susitiko tik sutemus, nuošalioje aikštelėje. Padavusi draugei telefoną su menamais neištikimybės įrodymais, 40-metė pasiėmė su savimi turėtą virvę ir pasmaugė savo auką.

Siekdama nuslėpti nusikaltimą, moteris ant aukos kūno nupiešė keletą satanistinių ženklų. Greičiausia, taip tikėjosi suklaidinti tyrėjus ir nukreipti dėmesį nuo savęs. Nužudytą moterį ji nuvežė nuošaliau ir jos kūną nurideno nuo pakalnės upės link.

Advokatas P. Remeika patvirtino, kad jo klientei bus atlikta psichiatrinė ekspertizė. Ją atlikti skatina nusikaltimo pobūdis.

Suimta 3 mėnesiams

Sulaikius įtariamąją, iškart buvo kreipiamasi į teismą dėl kardomųjų priemonių. Prokuratūros teismui pateikti pirminiai įrodymai buvo pakankamai įtikinantys, nes įtariamąją leista suimti didžiausiam leistinam terminui – 3 mėnesiams.

Prokuratūros atstovai pabrėžė, kad būdama laisvėje įtariamoji gali bandyti bėgti bei slapstystis. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros 1-asis baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Arūnas Saunorius. 

Prokuroras patvirtino, kad anksčiau sulaikyta moteris nebuvo teista. Įtariamoji ir nužudymo auka buvo pažįstamos. Už nužudymą Lietuvoje numatyta griežčiausia bausmė – įkalinimas iki gyvos galvos.


Rašyti komentarą...
G
Gaile
2020-08-27 16:59:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man gaila abieju moteru... sakyciau, sioje ziaurioje istorijoje kalciausias tas vyras. Blaskesi kaip Buridano asilas tarp dvieju moteru, turbut abiem melavo ir apgaudinejo. Ar teismas negali jo iskviest i apklausa?
Atsakyti
-38

L
Lopauskas
2020-08-27 18:28:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu bet ir žiauri moteriškė.
Atsakyti
-3

a
anyta
2020-08-27 17:34:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai buvo pranesta,kad tai padare moteris as pagalvojau ,kad tai del vyro visa tai
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų