Įtariama 4 vaikų motinos žudikė pati augina du nepilnamečius: moterys gyveno netoliese

Dėl 4 vaikų motinos nužudymo sulaikyta 1980-siais gimusi moteris gyveno toje pačioje seniūnijoje. Aiškėja, kad ji augina du nepilnamečius vaikus.

Kvėdarnos seniūnas Aivaras Dobilas patvirtino, kad sulaikyta moteris yra seniūnijos gyventoja. Tiesa, asmeniškai su ta moterimi seniūnui nėra tekę:

„Tik tiek ir žinau, kad gyvena mūsų seniūnijoje, jog turi vaikų. Dabar svarbiausia, kad policija užsikabino ir kad pradeda aiškėti nusikaltimo detalės. Tikiuosi, kad artimiausiu metu sudėlios pareigūnai viską, kaip ir kas ten nutiko.“

Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai patvirtino, kad du nepilnamečius vaikus šiuo metu prižiūri jų tėtis. Buvo suorganizuotas psichologinės pagalbos teikimas šeimai.

Tauragės policijos pareigūnai trečiadienį pranešė sulaikę įtariamąją dėl 37-erių moters nužudymo. Aukos kūną rugpjūčio 11-sios rytą Šilalės rajone, Kvėdarnos miestelio pakraštyje, prie tilto aptiko į žvejybą išsiruošęs asmuo.

Trečiadienį buvo kreipiamasi į teismą dėl kardomųjų priemonių. Prokuratūros teismui pateikti pirminiai įrodymai buvo pakankamai įtikinantys, nes įtariamąją leista suimti didžiausiam leistinam terminui – 3 mėnesiams.

Daugiau apie šį nusikaltimą žiūrėkite TV3 žinių reportaže:

Prokuratūros atstovai pabrėžė, kad būdama laisvėje įtariamoji gali bandyti bėgti bei slapstystis. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros 1-asis baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Arūnas Saunorius. Prokuroras patvirtino, kad anksčiau sulaikyta moteris nebuvo teista. Įtariamoji ir nužudymo auka buvo pažįstamos.

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad rugpjūčio 11-sios rytą Šilalės rajone, ties Kvėdarnos miesteliu, rasta galimai nužudyta 37-erių moteris.

Aiškėja, kad nužudyta moteris gyveno Kvėdarnos miestelyje. Čia ji su gausia šeima atsikraustė prieš kurį laiką. Moters sutuoktinis šiuo metu dirba užsienyje, tad keturis vaikus laikinai prižiūri emociniais ryšiais susijęs asmuo.

REKLAMA

Policijos departamento duomenimis, 1983 metais gimusios moters kūnas rastas apie šeštą ryto Mažeikius, Plungę ir Tauragę jungiančio kelio 91 kilometre. Kūnas rastas su smaugimo žymėmis ties tiltu per upę, žolėje.

Augino 4 vaikus

Kvėdarnos seniūnas A. Dobilas iškart po nužudymo yra pasakojęs, kad aukos šeimoje auga keturi vaikai, visi jie yra nepilnamečiai: „Vyriausiajai atžalai netrukus bus 18 metų, o jauniausias vaikas yra vos 7-erių. Moteris vaikus augino kartu su vyru.“

Seniūnas pridūrė, kad apie kažkokias problemas šeimoje informacijos nebuvo: „Tai nėra stebima šeima. Į jokius sąrašus ši šeima nebuvo įtraukta. Tvarkinga šeima. Nieko daugiau pasakyti negaliu.“

Moters kūnas rastas šalia Aitros upės, prie tilto. Šalia esantis kelias veda autostrados link, tad eismas jame yra pakankamai intensyvus.

Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Sragauskienė tuomet taip pat patvirtino, kad ši šeima tarnybai nebuvo žinoma:

„Mes sureagavome į šį įvykį iškart, kai tik sulaukėme informacijos. Nedelsiant organizavome pagalbą. Mūsų mobilios komandos specialistai nuvyko į šeimą ir pradėjo teikti pagalbą.

Nelengva situacija, tikrai sunku buvo vaikams pranešti, kad jų mamos nebėra. Sutarta su vaikais, kad ir toliau jiems bus teikiama pagalba. Su sutuoktiniu, kuris šiuo metu yra užsienyje, taip pat susisiekėme ir pranešėme.“

Nužudytos moters vyras šiuo metu jau yra sugrįžęs į Lietuvą ir rūpinasi vaikais. 


Rašyti komentarą...
D
Dangutė
2020-08-20 13:19:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, kas turėjo nutikti tarp dviejų jaunų moterų, kad viena iš jų tapo žudike?
Atsakyti
-2

K
Karbauskis
2020-08-20 14:36:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
by bio nepasidalino
Atsakyti
-6

A
Agnė
2020-08-21 10:14:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokių dar meilės trikampių, tokių metų. Meilė būna tik jaunystėj, paskui visa kita- ieškojimas patogaus žmogaus ir gero gyvenimo. Žmogui duotas protas, tik gyvulys naudojas instinktu.....negi visai nupušo žmonės, QI žemiau plintuso....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų