Paaiškėjo, kad 4 vaikų motinos nužudymu įtariama moteris, ji suimta 3 mėnesiams

Tauragės policijos pareigūnai praneša sulaikę įtariamąją dėl 37-erių moters nužudymo. Aukos kūną rugpjūčio 11-sios rytą Šilalės rajone, Kvėdarnos miestelio pakraštyje, prie tilto aptiko į žvejybą išsiruošęs asmuo.

Aiškėja, kad policijos pareigūnams įkliuvo moteris. Prokuratūros teismui pateikti pirminiai įrodymai buvo pakankamai įtikinantys, nes įtariamąją leista suimti didžiausiam leistinam terminui – 3 mėnesiams.

Prokuratūros atstovai pabrėžė, kad būdama laisvėje įtariamoji gali bandyti bėgti bei slapstystis. Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, anksčiau sulaikyta moteris nebuvo teista. Kol kas nėra aiškūs įtariamosios ir jos aukos ryšys.

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad rugpjūčio 11-sios rytą Šilalės rajone, ties Kvėdarnos miesteliu, rasta galimai nužudyta 37-erių moteris.

Aiškėja, kad nužudyta moteris gyveno Kvėdarnos miestelyje. Čia ji su gausia šeima atsikraustė prieš kurį laiką. Moters sutuoktinis šiuo metu dirba užsienyje, tad keturis vaikus laikinai prižiūri emociniais ryšiais susijęs asmuo.

Policijos departamento duomenimis, 1983 metais gimusios moters kūnas rastas apie šeštą ryto Mažeikius, Plungę ir Tauragę jungiančio kelio 91 kilometre. Kūnas rastas su smaugimo žymėmis ties tiltu per upę, žolėje.

Augino 4 vaikus

Kvėdarnos seniūnas Aivaras Dobilas patvirtino, kad šeimoje auga keturi vaikai, visi jie yra nepilnamečiai: „Vyriausiajai atžalai netrukus bus 18 metų, o jauniausias vaikas yra vos 7-erių. Moteris vaikus augino kartu su vyru.“

Seniūnas pridūrė, kad apie kažkokias problemas šeimoje informacijos nebuvo: „Tai nėra stebima šeima. Į jokius sąrašus ši šeima nebuvo įtraukta. Tvarkinga šeima. Nieko daugiau pasakyti negaliu.“

Moters kūnas rastas šalia Aitros upės, prie tilto. Šalia esantis kelias veda autostrados link, tad eismas jame yra pakankamai intensyvus.

REKLAMA

Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Birutė Sragauskienė taip pat patvirtino, kad ši šeima tarnybai nebuvo žinoma:

„Mes sureagavome į šį įvykį iškart, kai tik sulaukėme informacijos. Nedelsiant organizavome pagalbą. Mūsų mobilios komandos specialistai nuvyko į šeimą ir pradėjo teikti pagalbą.

Nelengva situacija, tikrai sunku buvo vaikams pranešti, kad jų mamos nebėra. Sutarta su vaikais, kad ir toliau jiems bus teikiama pagalba. Su sutuoktiniu, kuris šiuo metu yra užsienyje, taip pat susisiekėme ir pranešėme.“

B. Sragauskienė pridūrė, kad nužudytos moters vyras ketina artimiausiu metu sugrįžti į Lietuvą, pas vaikus. O kol tą pavyks padaryti, mažamečius prižiūrės emociniais ryšiais susijęs asmuo.


Rašyti komentarą...
3
321
2020-08-19 17:23:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkas baisaus,sužvėrėjus boba.
Sušaudyti arba tegu 4 vaikams elementus moka.
Atsakyti
-14

K
Kristina
2020-08-19 17:19:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Duočiau daugiau už nužudymą bet dievas nubaus ir degs pragare už tai ką padarė
Atsakyti
-21

3
321
2020-08-19 17:23:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkas baisaus,sužvėrėjus boba.
Sušaudyti arba tegu 4 vaikams elementus moka.
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų