Seimas Pavilionio komandiruotę į Berlyną apmokėjo dviem asmenims – kainavo virš 3 tūkst. eurų

Nuskambėjus pasipiktinimui, kad Seimo narys Žygimantas Pavilionis savo išrinktąją vedė Berlyne vykusios komandiruotės metu, aiškėja, kad Seimas komandiruotę iš tiesų apmokėjo dviem asmenims. Tačiau antrasis asmuo – visai ne parlamentaro mylimoji, o Ž. Pavilionio kolega Seime.

Portalas tv3.lt gavo Ž. Pavilionio komandiruotės į Berlyną, vykstančios birželio 8–12 dienomis, sąmatą. Joje nurodoma, kad ši darbo kelionė dviem asmenims kainuoja daugiau nei 3 tūkst. eurų.

Seimo kanceliarija portalui tv3.lt nurodė, kad Ž. Pavilionio kompanionas komandiruotėje – visai ne jo žmona, o Seimo Užsienio reikalų komiteto biuro vedėjas Evaldas Zelenka.

Susituokė Berlyne

Kad viešėdamas Berlyne vedė savo mylimąją Astą Mikutavičiūtę, Ž. Pavilionis pats paskelbė savo „Facebook“ paskyroje birželio 8 dieną. Tiesa, tai netruko sulaukti pasipiktinimo ir klausimų, ar Seimo narys susituokė darbo metu, be to, kas apmokėjo sutuoktinės kelionę.

Tačiau Ž. Pavilionis patikino, kad vestuvių ceremonija įvyko ne darbo metu, o sutuoktinės kelionę jis apmokėjo savo pinigais.

„Taip, aš susituokiau. Pusę valandos po darbo metu aš panaudojau susituokti. Ir mane atėjo pasveikinti aukšti Vokietijos pareigūnai“, – TV3 kalbėjo Seimo narys.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen tvirtino neturinti duomenų, kad sutuoktuvės būtų įvykusios Ž. Pavilionio darbinių pareigų sąskaita, o parlamento kanceliarija nepatyrė jokių su ceremonija susijusių išlaidų.

Sprendimą dėl apmokamos Ž.Pavilionio kelionės į Vokietiją Seimo valdyba priėmė birželio 2-ąją. Planuota, kad ten birželio 8–12 dienomis URK pirmininkas vyks kartu Latvijos ir Estijos parlamentų užsienio reikalų komitetų pirmininkais ir susitiks su Vokietijos valdžios atstovais.


Rašyti komentarą...
D
Darius
2021-06-10 11:02:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai galima pažiūrėti kelintą valandą i žurnalą pasirašė.Ir iš aerouosto galima kameras pakelti ir bus aišku ar tas kitas kolega vyko ar sužadėtinė...Bet panašu kad buvo ne kolega o sužadėtinė...jai taip tai čia labai parodo mūsų ponų požiūrį kaip jie naudoja mūsų visų surinktus mokesčių pinigus...
Atsakyti
-7

S
Senas dzukas
2021-06-10 11:05:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nua kada leidžiama vykti vadinama komandiruotę ir mokėti komadiruatpinigius savoms reikmems šiua atveju kažkoks dviejų asmenų susirasymas, kur buvo galima vykti tik už savo lėšas, galvoju, čia buvo tik priedanga komandiruotę, kad nuvykt už mūsų mokėtojų pinigus ir iš viso jis negalėjo vykti darbo metu, už tai ir surezge komandiruotę, kaip pateisinama priezasti
Atsakyti
-3

S
Saulė
2021-06-10 10:59:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neblogai išlaidauja 4 d. Už tokia sumą
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (47)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų