Savaitgalį padvelks žiema: sinoptikai kalba, kad šiomis dienomis sniego bus daugiau

Ketvirtadienį Lietuvoje orai buvo drungni, drėgni ir pilki. Vakare jie irgi tokie buvo, bet netrukus kai kur pasirodė ir menki krituliai. Po vidurnakčio pradėjo lyti prie jūros, vėliau ir kitur. Lietų daug kur papildė šlapias sniegas, o kai kur jį ir pakeitė. Ryte krituliai beveik pasiekė rytinį šalies pakraštį. Vietomis boluoja rūkas.

Artimiausią parą užslinks ciklono debesys su gausesniais krituliais.

Ryto valandomis kritulių bus daugiausia rytinėje šalies pusėje. Vyraus šlapias sniegas, tik pietuose lietus. Kitur vietomis labai negausiai lynos ar kris dulksna. Sniegas gana greitai pasitrauks į rytus, dulksna, rūkas įsitvirtins ir šalies rytuose. Aukščiausia temperatūra 2–7 laipsniai šilumos.

„Kitaip tariant, padvelks žiema. Orai bus apsiniaukę. Naktį pradės lyti prie jūros, šalies vakaruose, vėliau lietus pradės slinkti į rytus ir jį papildys šlapias sniegas. Ryto valandomis šalies rytuose vyraus jau drėgnas sniegas. Greitai jis pasitrauks, kai kur  liks tik menka dulksna ar lietus. Bus drėgna, todėl boluos rūkas. Naktį vyraus 1–3 šilumos, rytuose apie 0, prie jūros 4–5 laipsniai, dieną vyraus 3–5, prie jūros 6–7 šilumos“, – ketvirtadienį kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienio naktį kai kur silpni krituliai, vyraus lietus, dieną be žymesnio lietaus. Naktį vietomis rūkas. Temperatūra naktį 0–5 laipsniai šilumos, dieną 1–6 laipsniai.


Rašyti komentarą...
S
Senis Jonas
2020-12-18 08:59:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur jūs matote ŽIEMĄ, jeigu tik pliusas ir dar kartą pliusas.O kur sniegas?
Atsakyti
0

t
teta
2020-12-18 09:19:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur zadetas saltis iki20l. pries kaledas, sulija tu sulija?
Atsakyti
0

R
Rolis
2020-12-18 12:06:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas sulija blet baigia nupusti gal jau laikas uzleisti vieta gudresniems
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų