Saugokitės Paksų šuns: palaidas vilkšunis parke žiauriai apkandžiojo moterį Vaizdai gali šokiruoti

 Kraujosruvos, nubrozdinimai ir dantų įkandimai. Taip atrodo Paksų vilkšunio Lordo besigynusiai praeivei padarytos žaizdos.

Patyrusi tokį smurtą vilnietė nusprendė, kad ilgiau tylėti apie rajono gyventojams šio šuns keliamą smurtą nebegalima. Antakalnyje gyvenanti Jolanta šįryt kaip įprasta su šiuo savo augintiniu patraukė į Antakalnio parką pasivaikščioti. Moteris šioje laukymėje pamatė su apie metų amžiaus vilkšuniu Lordu vaikštinėjančią partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko Rolando Pakso žmoną, kurią čia dažnai sutinka, persimeta vienu kitu žodžiu.

„Laima su vilkšuniu palaidu, mes susitikome, paprašiau, kad pririštų šunį. Ji trumpam pririšo, mes praėjome ją vos kelis metrus ir tas šuo puolė mane. Aš pagriebiau savo mažą šuniuką ant rankų ir šuo kando man. Vieną, antrą kartą. Patyrėme didelį stresą“, - apie užpuolimą pasakoja Paksų kaimynė Jolanta Urbanavičienė.

Moterį piktina tai, jog Paksų šuo visai nedresuotas ir nepaklusnus, o laksto palaidas.  

„Praėjus keletui valandų yra tokie, iltys suleistos, mėlynė, dviem, keliais kandimais. Pasikonsultavau su gydytoju, sakė reikalinga injekcija nuo stabligės, galbūt antibiotikai. Paklausiau jos, ar šuo skiepytas, sakė skiepytas, tikiu žodžiu. Pakankamai agresyviai, mano šuo su kitais šunimis geruose santykiuose, žaidžia. Jei šuo puola kąsti žmogų, kažkas su jo psichika negerai“, - mano J. Urbanavičienė.

Moterį stebina ir tai, kad po šio užpuolimo Laima Paksienė lyg niekur nieko, net neatsiprašiusi nuėjo.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-05-05 18:59:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiauliškas Paksienės poelgis.Ji netik kad nesugebėjo sutramdyti savo šuns ,bet ir neatsiprašė kaimynės. Kaimynei reikia kreiptis į policiją ,kitaip partinių ponų nebaudžiamumas klestės. Gėda.
Atsakyti
-1

l
lina
2016-05-05 19:24:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo piramides poveikio visai poniutė nebemąsto? kanda,nakanda ner ko lakstyti palaidiems ypač dideliems šunėkams...žinoma turėjo atsiprašyti moters,kiaulė.
Atsakyti
-1

S
Saulius
2016-05-05 19:17:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie šeimininkai toks ir šuo.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų