Šapoka: pinigų mokytojų poilsiui biudžete nėra

Vyriausybės žadėtų 100 eurų pedagogų poilsiui kitų metų biudžete kol kas nenumatyta, nes ši priemonė nėra suderinta su Europos Komisija (EK), sako finansų ministras Vilius Šapoka. Tuo metu Ekonomikos ir inovacijų ministerija tikina, kad suderinti paramą Komisijos bus prašoma tik numačius lėšas.

„Tai priemonei reikia atlikti eilę procedūrų ir suderinti su Europos Komisija, todėl kol tas nėra atlikta, asignavimai nėra numatyti“, – interviu BNS sakė ministras. 

Ekonomikos ir inovacijų ministro patarė Evelina Butkutė-Lazdauskienė sako, kad kreiptis į EK ministerija yra pasirengusi, tačiau laukia sprendimo dėl finansavimo – išmokoms reikėtų apie 6,4 mln. eurų.

„Kreipimuisi į EK ministerija yra pasirengusi, bet išsiųsti jį galės tik tokiu atveju, jei Finansų ministerija mokytojų priemonei skirs lėšų, tik turėdami numatytas lėšas, galime kreiptis į EK“, – BNS sakė ji. 

Ministrų kabinetas rugsėjį iš esmės pritarė planams nuo gruodžio skirti 100 eurų išmokas švietimo darbuotojams. Premjeras Saulius Skvernelis tuomet sakė, kad tai bus tokia pat priemonė, kaip ir medikams, kartu skirta palaikyti turizmo ir sveikatingumo verslą.

Medikams Vyriausybė šiemet skyrė po 200 eurų dotacijas, visos priemonės biudžetas siekia 10 mln. eurų.


Rašyti komentarą...
p
pinigu
2020-10-23 08:43:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
mokytoju poilsiuj nera-- juos isleido bankininkai savo premijoms ,o seimunai tualetiniuj popieriuj , piestukams ir droztukams.....
Atsakyti
-1

Žalgiris
2020-10-23 08:13:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karvašūdžiai visko prisižadėjo, bet pinigų niekam neskyrė. O jūs gaudykite vėją laukuose ir pjaukitės tarpusavyje.
Atsakyti
-4

X
Xxx
2020-10-23 08:17:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbiausia, kad pinigų visada atsiranda mafijiniams projektams, kur nuomilžiai dideli nubyra. Visa kita, jau nieko nedomina. Na tik prieš rinkimus, tenka še... pamalti ir aukso kalnus pažadėti.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų