Sandra Žutautienė pasišlykštėjo vaiką pražudžiusia pora ir išliejo širdį

Šios savaitės viduryje buvo pranešta siaubinga žinia – naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį namuose Kėdainiuose be gyvybės ženklų buvo rastas mažametis berniukas. Šįryt pranešta, kad patėvio žiauriai sumuštas keturmetis berniukas neišgyveno.

61

Po tokios tragiškos žinios visuomenė sukluso. Pradėtas garsiai aptarinėti atmestas įstatymas, kuris draudžia vaikams taikyti fizines bausmes.

Savo nuomonę socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškė laidos „TV Pagalba“ vedėja Sandra Žutautienė.

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Visuomenė stojo į kovą su smurtu: susirinkę prie Seimo dega žvakes

„Kadangi jūs viešai džiaugėtės savimi ir į klyną įkištu kačiuku, tai aš sau leisiu jumis pasišlykštėti!

Monika, tu esi atmata ir neverta motinos vardo, nepaisant to, ar pati talžei savo vaiką, ar stebėjai ir tylėjai, kaip mažylis yra daužomas ir UŽMUŠAMAS!

Gediminai, tu nevertas būti vadinamas žmogumi! Visa Lietuva tau siunčia linkėjimus, o aš palinkėsiu, kad jie su kaupu išsipildytų!

Vis dar negaliu patikėti, kad vaikų teisių specialistai, socialiniai darbuotojai leidžia sau už valdišką algą tik šiknas šildyti pusiau jaukaus kabineto kėdėj. Beje, pastaraisiais metais ypač tai būdinga Kėdainių miestui bei rajonui. Kiek dar mažylių turės mirti, kol pradėsit dirbti ir matyti grėsmes, o apie jas išgirdę bent reaguoti?

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įtariamųjų nuotraukos "Facebook" paskyroje: sunku įtarti kažką blogo

Kaimynai, draugai, giminės, o kas jums burnas užsiuvo? Patikėkit, gausit medalį iš aukščiau už galbūt išgelbėtą gyvybę, jei laiku perspėsite, bet tikrai ne už interviu pro durų tarpą, jog „aha, kasdien girdėjau, kad ten baisūs dalykai dėjosi...“!

Lietuva, kur tu eini?“ – baisėjosi žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
m
mama GRAŽINA
2017-01-27 12:52:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
TĖVAI - jie ne tėvai - BUDELIAI - jūs pragaran, o mielosios socialinės darbuotojos prašymus nuo šiandien - lauk iš darbo , tada gal bus pamoka ir kitų rajonų ,, ponioms darbuotojoms ,,
Atsakyti
0

P
Petras
2017-01-28 10:40:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tik baisi Lietuvos piliečio išugdymo pasekmė- jauni tėvai mirtinai uždaužo savo mažametį sūnų. Priežasčių bus daug ,o svarbiausia yra nevalyvas ir neatskaitingas Neprikausomos Lietuvos valdymas . Žuvis genda nuo galvos...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų