Ruduo trumpai pašėls: ateina lietus, vėsa ir perkūnija

Artimiausiomis dienomis kalendorinis ruduo parodys, kad vasaros sezonas jau baigėsi – nuo antradienio Lietuvoje smarkiai atvės, taip pat daug kur neišvengsime perkūnijos ir stipraus lietaus. 

Pirmadienį nemažai palijo šalies vakaruose ir pietuose. Vakare lietaus debesys persikels į rytinę šalies dalį. Dauguma jų sunyks, bet ties pasieniu su Baltarusija gali išlikti iki pat ryto. Šioje Lietuvos dalyje gali lyti gana smarkiai, taip pat tikėtina perkūnija. Kitur Lietuvoje lietaus tikimybė išliks nedidelė.

Antradienį Lietuva bus padalyta į dvi dalis: vakarinėje pusėje debesuotumas turėtų būti nedidelis, tad palis ne visur. Į rytinę Lietuvos pusę iš pietų atplauks stori ir vandeningi lietaus debesys – čia lis ilgai ir vietomis gausiai, galima perkūnija.

„Kitaip tariant, vasariški orai traukiasi, tad antradienį debesuotumas bus įvairus ir nepastovus. Naktį kai kur palis šalies rytuose, dieną lietinga bus visoje rytinėje šalies pusėje. Naktį kai kur dieną vietomis lis smarkiai, su perkūnija. Vakarinėje šalies dalyje palis ne visur. Naktį vyraus 10-12, o prie jūros bus 17 laipsnių. Dieną šalies rytuose termometro stulpeliai svyruos nuo 12-13 laipsnių šilumos, vakaruose – 17-18 laipsniai", – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Trečiadienį vietomis, daugiausiai vakarinėje šalies dalyje, trumpai ir dažniausiai nelabai gausiai palis. Naktį bus 9-11, prie jūros 16-17 laipsnių šilumos, dieną šils iki 20-22 laipsnių. Į pajūrį, vakarinius rajonus lietus atkeliaus ir ketvirtadienį dieną, kitur jis dar nenumatomas. Naktį vyraus 11-13, dieną šils iki 23-25 laipsnių.

 

 


Rašyti komentarą...
D
Danutė i
2019-09-02 18:45:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai, kad truputį atvės, gali ir palyt, aš nieko prieš atsigaus žemė.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų