Orų permainos jau netrukus – vasariškus karščius teks pamiršti

Šiltus, gražius, saulėtus orus ne tik Lietuvoje, bet ir visoje rytinėje Europoje remiantis anticiklonas pamažu traukiasi į šiaurės rytus. Šis atsitraukimas leis ties Skandinavijos krantais vandens pritvinkusiam ciklonui įsiūlyti ir Lietuvai šiek tiek debesų, tačiau nedaug ir neilgam, nes vakaruose esanti aukšto slėgio sritis netruks po paros juos išvaikyti.

Lietuvoje paryčiais pajūrį ir pamarį pasieks debesų juosta su lietumi. Vidutinio stiprumo vėjas daugiausia pūs iš pietryčių. Dieną per Lietuvą slenkant atmosferos frontui, debesuotumas didės. Daugelyje rajonų galimi trumpi lietūs, vietomis griaudės perkūnija, kurios metu vėjo gūsiai sieks 15–17 m/s. Daug kur termometrai rodys 24–28 laipsnius šilumos. Pajūrio ruože ir Žemaitijoje vėsiau – nuo 21-no iki 23 šilumos.

Antradienis bus vėsesnis ir drėgnesnis. Tada daug kur, daugiausia rytinėje šalies pusėje, numatomi trumpi lietūs. Naktį vietomis su žaibais ir griausmais. Naktis jau bus gaivesnė – nuo +10 Vilniuje iki +16-kos Klaipėdoje. Dieną sušils iki 16-18 laipsnių. Taigi antradienį gerokai vėsiau bus visuose rajonuose. Trečiadienį vėl sugrįš šiluma – ir naktį ir dieną numatoma keliais laipsniais aukštesnė temperatūra, tačiau vasariškų karščių ji nebeprimins.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų