Gavę pranešimą apie Vilniaus apylinkių miške stovintį įtartiną automobilį, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai penktadienio (rugsėjo 13 d.) vakarą ten sulaikė pusantro šimto tūkstančių litų vertės rūkalų kontrabandą. Į muitinės kriminalistų pasalą pakliuvo ir kontrabandą mėginęs išvežti asmuo.

Muitinės anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 800 555 44) iš Rokantiškių miške grybavusių žmonių gavę pranešimą apie tankmėje stovintį įtartiną mikroautobusą „Volkswagen Transporter“, pareigūnai ten surengė pasalą.

Apie 20 val. vakaro, jau sutemus, prie automobilio prislinkęs vyriškis mėgino užvesti mikroautobusą, bet buvo čia pat sulaikytas muitinės kriminalistų.

Paaiškėjo, kad „Volkswagen Transporter“ pilnas kontrabandinių baltarusiškų cigarečių – iš viso mikroautobuse buvo rasta 22 tūkst. pakelių Gardino „Neman“ fabrike gaminamų cigarečių „Fest“.

MKT Vilniaus skyriuje dėl šio įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 199-2 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis).

Sulaikytasis – Vilniuje gyvenamąją vietą deklaravęs Lietuvos pilietis P. K. Po apklausos jis buvo paleistas.

 

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2013-09-17 07:59:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tęsiasi nesibaigianti gegutės pasaka apie cigarečių kontrabandą... Neteisinga prekių politika kaimyninių šalių tą sąlygoja. Kaip čia dar nėr kontrabandinės duonos ,ponai?
Atsakyti
0

p
p.k
2013-11-08 07:59:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaimo miskini turbut pajame klauna:D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų