Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienį trečiam „Rimi“ gamybos padalinio Vilniuje, Žirmūnuose, darbuotojui gavus teigiamą koronaviruso testo rezultatą ir siekiant suteikti galimybę visiems šio padalinio darbuotojams išsitirti, iki pirmadienio, gegužės 25 d., stabdoma jo veikla.

Antradienį trečiam „Rimi“ gamybos padalinio Vilniuje, Žirmūnuose, darbuotojui gavus teigiamą koronaviruso testo rezultatą ir siekiant suteikti galimybę visiems šio padalinio darbuotojams išsitirti, iki pirmadienio, gegužės 25 d., stabdoma jo veikla.

REKLAMA

Tiek šiandien, tiek praėjusią savaitę teigiamus tyrimo rezultatus gavę darbuotojai jaučiasi gerai, su jais palaikomi kontaktai. „Rimi Lietuva“ šiuo metu ieško galimybių visiems šio gamybos padalinio darbuotojams COVID19 testus atlikti kaip galima patogiau ir greičiau, bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru.

„Trečiasis mūsų darbuotojas, kuriam diagnozuotas koronavirusas, dirbo toje pačioje pamainoje, kaip ir pirmieji du, kuriems patvirtintas koronavirusas. Visi trys darbe nesilankė ir su kolegomis nebendravo nuo gegužės 8 d. Visi artimai su jais bendravę darbuotojai jau yra saviizoliacijoje.

Vis tik, pasitvirtinus trečiajam atvejui, norime užtikrinti, kad visi mūsų darbuotojai jaustųsi saugūs, todėl nedelsiant stabdome padalinio veiklą ir organizuojame darbuotojų testavimą“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Giedrius Bandzevičius. Iš viso šiame „Rimi“ gamybos padalinyje dirba 126 darbuotojai. Iš jų saviizoliacijoje šiuo metu – 27 darbuotojai.

REKLAMA

„Rimi Lietuva“ vadovas pabrėžė, kad gamybos padalinių darbuotojai nedirba ir neturi artimo kontakto su parduotuvės darbuotojais ar pirkėjais, taip pat, kad nėra duomenų, kad koronavirusas galėtų plisti ar būtų perduodamas per maistą.

Be to, visi „Rimi Lietuva“ gamybos padalinių ir prekybos centrų darbuotojai dirba su vienkartinėmis pirštinėmis bei apsauginėmis kaukėmis, nuolat jas keičia.

Nuo pat pirmų viruso plitimo šalyje ženklų visi „Rimi“ prekybos centrų darbuotojai yra pilnai aprūpinti dezinfekcinėmis priemonėmis, skirtomis asmeninei rankų higienai, taip pat dažniausiai liečiamų paviršių – kasų, darbo įrankių, pirkinių vėžimėlių, krepšelių, savitarnos skenerių valymui. Jiems nuolat primenama apie karantino metu galiojančias taisykles ir rekomenduojama, pajutus bent menkiausius peršalimo, gripo ar panašius simptomus, likti ir sveikti namuose.

Apie asmeninės higienos ir saugumo rekomendacijas garsiniais bei vaizdiniais pranešimais nuolat informuojami ir „Rimi“ pirkėjai. Visuose tinklo prekybos centruose įrengtos apsauginės organinio stiklo sienelės, tradicinėse eilių vietose prie kasų, ant grindinio, suklijuotos 1 m atstumą žyminčios juostos, padedančios pirkėjams išlaikyti saugų atstumą vienas nuo kito. Taip pat sužymėtos grindys sveriamos produkcijos – šviežios mėsos, žuvies, konditerijos skyriuose. Visuose „Rimi“ prekybos centruose gerai matomose vietose įrengtos stotelės su dezinfekciniu skysčiu ir servetėlėmis pirkėjams bei parduotuvių darbuotojams, jas prižiūri už tai atsakingas personalas.

REKLAMA
REKLAMA

Papildyta: 15:43 val. – patvirtintas ir ketvirtasis atvejis

„Rimi“ atstovai dar tą pačią dieną, antradienį, apie 16 val., pranešė, kad neseniai gavo žinią, jog koronavirusas patvirtintas ir dar vienam, jau ketvirtajam, darbuotojui.

„Šis gamybos padalinio, esančio Žirmūnų rajone, Vilniuje, darbuotojas darbe nesilankė ir su kolegomis nebendravo nuo gegužės 10 d. Tiek šiandien, tiek praėjusią savaitę teigiamus tyrimo rezultatus gavę darbuotojai jaučiasi gerai, su jais palaikomi kontaktai. Gamybos padalinio, kuriame dirbo visi keturi koronavirusu užsikrėtę darbuotojai, veikla stabdoma iki pirmadienio, gegužės 25 d.“

Tikinama, kad „Rimi Lietuva“ šiuo metu ieško galimybių visiems šio gamybos padalinio darbuotojams COVID19 testus atlikti kaip galima patogiau ir greičiau, bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų