Renovacijos grimasos Panevėžyje: tūkstančius litų kainavusiomis sienomis teka vanduo

Vieno daugiabučio gyventojai pavargo kovoti su namą iš pagrindų remontavusiais statybininkais. Mat po stipresnių liūčių sienomis teka vanduo, vis išlenda renovacijos brokas. Gyventojai skundžiasi praradę paskutinius nervus, esą teisybės ieškoti jiems nepadeda ir su statybininkais bendravęs namo pirmininkas.

Parko gatvėje, renovuotame name gyvenantys panevėžiečiai, sutuoktiniai Butrimai po šiąnakt smarkiai pylusio lietaus neapsikentė, kai ryte išėję į laiptinę ir vėl išvydo per sieną bėgantį vandenį, o ant laiptų telkšančią balą. Toks vaizdas 27 namo pirmos laiptinės gyventojus jau ne pirmus metus varo į neviltį, mat po renovacijos juos turėjęs džiuginti naujas stogas vis kiauras ir kiauras. 

  Po renovacijos praėjo keli metai, bet iki šiol dėl palikto broko bendros kalbos su namo pirmininku ir daugiabutį renovavusiais statybininkais nerandantys gyventojai nutarė prabilti viešai, kai šiemet ėmė kapsėti paskutiniai garantiniai remonto metai. Iš viso gyventojams renovacija kainavo per 60 tūkst. litų.

REKLAMA

Kad penkių laiptinių namo renovacija atlikta aplaidžiai įsitikinę ir 4 aukšto gyventojai. Štai 10 buto savininkė Danutė taip pat skundžiasi, kad po gausesnio lietaus pro jos įstiklinto balkono lubas sunkiasi vanduo.

„Oi, pernai jau pradėjo bėgti ar užpernai po biški buvo, o paskui daugyn, daugyn. Aš atsivedžiau pirmininką sakau: „Pas mane bėga'', sako: „Kai lis, aš pas tave ateisiu.'' Sakau: „Gali eiti kada ir lietus nelyja, kadangi pribėgo jau ir viskas matosi.'' Ir šičia bėga“, – sako namo gyventoja Danutė Mikalajūnaitė.

Namą renovavusiems statybininkams laiptinės gyventojai žeria ir daugiau nusiskundimų. Laiptinės seniūnas rodo lauko duris, kurios neva jau po metų ėmė rūdyti, o stogelių kraštai prie namo sienos esą iki šiol neužhermetinti. Statybininko duonos ragavęs  vyras įsitikinęs, kad palijus čia besikaupiantis vanduo pūdo ir gadina po fasaduesančias sienų šiltinimo medžiagas.     Labiausiai žmonėms pikta, kad renovacija nebuvo tokia ir pigi. Priklausomai nuo ploto, kiekvienam buto savininkui ant pečių nugulė po daugiau kaip 7 ar 12 tūkstančių litų.

Viešumos išsigandęs namo pirmininkas susitikti su namo gyventojais nesutiko, tačiau pripažįsta, kad po renovacijos teko kviesti statybininkus, kad šie lopytų stogą. Tačiau, kodėl iki šiol matyti brokas – nežino.

Netrukus paaiškėjo, kad pasibaigus renovacijai prisišaukti statybininkus nėra taip paprasta. Ėmus ieškoti  namą renovavusios ir iki šiol priežiūrą atliekančios „Merlango“ įmonės atstovų, jų taip ir nepavyko rasti. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų