Recidyvistu paskelbtas žudikas kalės 16 metų

Klaipėdos apygardos teismas dėl itin žiauraus nužudymo nuteisė vyrą 16 metų nelaisvės. Teismas Palangoje gyvenantį 47 metų S. N. paskelbė pavojingu recidyvistu. Jis pirmuosius penkerius metus bausmę atliks kalėjime, likusią dalį – pataisos namuose.

Jo bendrus, sugyventinius teismas nuteisė atitinkamai aštuonerių ir devynerių mėnesių laisvės apribojimo bausmėmis, atidedant jų vykdymą vieneriems metams.

Bylos duomenimis, išgertuvių metu kaltinamieji nusprendė eiti ieškoti nukentėjusiojo, norėdami išsiaiškinti su juo dėl apkalbų, lietusių visus tris kaltinamuosius, o S. N. dar norėjo atsiimti skolą.

Teismas nustatė, kad 2018 metų spalio 10 dieną kaltinamieji prie apleisto namo ir jo viduje sumušė nukentėjusįjį.

Netrukus po šio sumušimo miškelio teritorijoje į pietvakarių pusę nuo Klaipėdos plento ir Ligoninės gatvės susikirtimo vietos kaltinamasis S. N. su savimi turėtu peiliu sudavė vyrui ne mažiau kaip 16 smūgių į įvairias kūno vietas.

Nukentėjusysis įvykio vietoje netrukus mirė.

Kaip pranešė teismas, tikslą nužudyti kaltinamasis patvirtino ir apklausos metu, nurodė, kad peiliu perpjovė sužalotam nukentėjusiajam gerklę, kad šis „nebesikankintų“.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad S. N. bandė nuslėpti nusikaltimo pėdsakus.

Jis į krūmus išmetė nukentėjusiojo pirštines ir sudegino pastarojo suplėšytą striukę. Vėliau metalo laužo supirkimo punkte metalinėje statinėje sudegino savo rūbus, avalynę su kraujo pėdsakais ir nukentėjusiojo telefoną.

Skirdamas laisvės atėmimo bausmę už nužudymą, teismas nuosprendyje akcentavo, kad kaltinamasis S. N. yra recidyvistas, teisiamas trečią kartą, daug kartų baustas administracine tvarka už girtavimą viešoje vietoje, viešosios tvarkos pažeidinėjimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų