Ramūnas Karbauskis: susidūrėme su bandymu griauti valdžią

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga dvi savaites buvo tikru Lietuvos politikos dėmesio centru. Ir šį kartą tai buvo susiję ne su tuo, kad partija yra valdančioji ir Seime turi daugumą. Viešumoje buvo detaliai nagrinėjama partijos ir Seimo narės Gretos Kildišienės automobilio, autobiografijų ir išsilavinimo istorija.

Aiškėjantys faktai, net anot prezidentės, ėmė kenkti visai partijai.

Tuo tarpu neseniai partijos pirmininku Ramūnas Karbauskis situaciją mato kaip puolimą prieš jo partiją ir valdžioje vykdomą politiką.

„Pirmiausia norėčiau atsiprašyti, kad viešoje erdvėje jau antra savaitė kalbama, ne apie Seimo ir Vyriausybės planus ar darbus. Dabar jau akivaizdu, jog tai pirmas rimtesnis bandymas griauti valdžią, kurią išrinko žmonės. Mes įsivėlėme į beprasmes diskusijas, aiškiai nepasakėme, jog turime sulaukti tyrimų išvadų ir tik tada užsiimti vertinimais. Nepasakėme, jog negalima tyčiotis iš žmonių, kištis į jų privatų gyvenimą tik todėl, jog to nori kažkokios įtakingos jėgos, o ne atsakingos institucijos.

Jei buvo norima palaužti mūsų valią, gavosi atvirkščiai. Seimo narės pasitraukimas nėra silpnumo požymis, ji atsisakė mandato tam, kad visi Lietuvoje suprastų, jog šio puolimo tikslas yra kitas, ji tiesiog pirmoji eilėje. Tikiuosi, paskutinė, nes daugiau nei vienas mūsų frakcijos narys neatsistatydins be realių įrodymų, jog pažeisti Lietuvos įstatymai.

Praėjusi savaitė mus pakeitė, supratome, jog puolimas prieš Seimo daugumą, Vyriausybę bus nuožmus ir negailestingas, nesiskaitant nei su puolamaisiais, nei su jų šeimos nariais. Praėjusios savaitės įvykiai tik sustiprino mano pasiryžimą telkti mūsų frakciją, koaliciją, dar aktyviau remti mūsų paskirtą Vyriausybę, kad galėtume įgyvendinti tuos pokyčius, su kurių viltimi žmonės ėjo į rinkimus“, - socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašo politikas.

tv3.lt susisiekti su politiku kol kas nepavyko.

tv3.lt primena, kad valstiečių partijos narė G.Kildišienė atsidūrė dėmesio centre dėl jos motinos automobilio išperkamosios nuomos sutarties su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio valdomu „Agrokoncernu“. Šiuo automobiliu naudojosi ir Seimo narė. Be to, didžiulio atgarsio sulaukė ir kiti kilę klausimai dėl parlamentarės išsilavinimo, dėl praeityje vykusio teisėsaugos tyrimo jos atžvilgiu.

G.Kildišienė į Seimą išrinkta Anykščių - Panevėžio vienmandatėje rinkimų apygardoje, tad čia turės būti rengiami nauji Seimo nario rinkimai. Jie turi įvykti ne vėliau kaip per pusmetį, ki atsilaisvins vieta parlamente.


Rašyti komentarą...
k
klemensas
2017-01-24 10:46:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smūgis buvo gerai apskaičiuotas. Taip, tai oponentų darbas. Bet pats, R. Karbauskį, irgi praradai budrumą, užmigai ant laurų. Kol buvai tik milijonierius, nelabai kam maišiei ir galėjai elgtis teisėtai kaip patinka, o dabar - ne tik teisėtai bet ir moraliai teisingai ir kaip rinkėjams patinka.
Atsakyti
-4

K
Kaipgi
2017-01-24 09:52:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaipgi, Seime senieji nomenklatūrininkai žino kaip ir kada apseilėti ar įkąsti... Partinių sąrašinių rinkimų sistemos ydos akivaizdžios. Rietenas ir netikusio valdymo nuostolius apmoka atpirkimo ožys - mokesčių mokėtojas.
Atsakyti
-5

o
op
2017-01-24 10:17:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ramunai,nepasiduok anukeliui ,jis tikrai nera svarus,kersija ,kad netapo premjeru,mazvaikiskas zaidimas
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų