• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį Vilniaus gatvėmis spalvotai nusidriekusios LGBT eitynės nepraėjo be provokacijų, tik agresyviai nusiteikęs asmuo buvo iš LGBT minios. Iš eitynių ištrūkęs vyriškis pradėjo provokuoti susirinkusius protestuotojus prieš LGBT ideologiją. Užfiksuotuose vaizdo įrašuose matyti, kaip provokacijų neiškentęs asmuo, pastveria vaivorykštinę vėliavą, bet jį puola įniršęs LGBT aktyvistas.

Šeštadienį Vilniaus gatvėmis spalvotai nusidriekusios LGBT eitynės nepraėjo be provokacijų, tik agresyviai nusiteikęs asmuo buvo iš LGBT minios. Iš eitynių ištrūkęs vyriškis pradėjo provokuoti susirinkusius protestuotojus prieš LGBT ideologiją. Užfiksuotuose vaizdo įrašuose matyti, kaip provokacijų neiškentęs asmuo, pastveria vaivorykštinę vėliavą, bet jį puola įniršęs LGBT aktyvistas.

REKLAMA

Per tas pačias eitynes vyras išprovokavo ir užvožė dar kartą Šeimų sąjūdžio nariui. Dėl įniršusio LGBT aktyvisto į policiją jau kreipėsi Šeimų sąjūdžio narė. 

Daugiau apie tai – TV3 žiniose. 

Šeštadienį Vilniuje vykusiose LGBT eitynėse viskas vien linksmais skandavimais, vaivorykštėmis ir šūkiais apie laisvę neapsiribojo. Iš eitynių minios ištrūkęs vyras pradėjo provokuoti susirinkusius kitaminčius.

Krikščioniškojo kultūros instituto nariai, bei palaikytojai, kurių pasaulėžiūra ir ideologijos nesutampa su LGBT bendruomenės, skandavo priešiškus liberalioms vertybėm žodžius, giedojo religines giesmes, garsiai skaitė maldas. 

REKLAMA
REKLAMA

„Mes skandavome – vėl atkurkime tėvynę, katalikišką valstybę. Skandavome – „sodomy leads to hell“ (sodomija veda į pragarą – aut. past.), kad veda į pragarą“, – pasakoja krikščioniškojo kultūros instituto savanoris Šarūnas Pusčius.

REKLAMA

LGBT aktyvistas iš pradžių staipėsi prieš religinius fanatikus.

„Pradėjo šokti bjaurų iššaukiantį šokį, penktą tašką kaišioti link mūsų. Mes tiesiog laikėme frontą“, – teigia Š. Pusčius.

Vienam iš protestuotojų trūko kantrybė – jis paėmė LGBT vėliavą ir tuoj pat jį užpuolė radikalus kairysis, kuris agresyviai jį mušė.

„Prasidėjo muštynės, policija neatėjo, viskas baigėsi taikiai“, – teigia Š. Pusčius.

Užpuolė Šeimų sąjūdžio narius

Tas pats asmuo per eitynes provokavo ir susirinkusius į taikųjį protestą tradicinių vertybių palaikytojus – Šeimų sąjūdžio narius.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes rengėme taikų, nerėksmingą, baltais rūbais, su muzika. Tą dainą fone pati Daiva ir sukūrė. Mes kalbėjome apie ideologiją, ten nebuvo jokių žeidžiančių žodžių, frazių, aš galiu nuotraukas atsiųsti“, – tikina Šeimų sąjūdžio tarybos narys Algimantas Rusteika.

Ir vaizdo įraše matyti, kaip provokatorius su vaivorykštės vėliava rankoje įžeidinėja protestuotojus, prasivardžiuoja.

„Viskas buvo akcentuota į jo lytinį organą. Trynė aplinkui, makalavo, – teigia Šeimų sąjūdžio narė Daiva Narkevičiūtė. – Tas, kuris mus provokavo, toliau stovėjo ir maivėsi, mus koliojo visokiais žodžiais. Vienas mūsiškis prie jo priėjo, prašė pasišalinti“. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vienas iš protestuotojų LGBT aktyvistą bandė sudrausminti, tačiau gavo nepavydėtiną atsaką – jam smogė. Moteris dėl tokio elgesio parašė pareiškimą policijai.

„Dėl vieno asmens, kurio vaizdo įrašas prasidėjo viešoje erdvėje, sprendžiama dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo. Tikriausiai bus pradėtas“, – teigia viešosios tvarkos valdybos viršininkas Eugenijus Liepis. 

„Nuo smūgio atsirado mėlyne, kraujo nemačiau. Žmogus sako, nenoriu kišti rankų, nes prasidės begaliniai teismai“, – sako A. Rusteika.

REKLAMA

Iš viso per eitynes sulaikyti 4 asmenys

O štai vėliau naujienų portale 15min pasirodė nuotrauka, kur su smurtautojas glėbesčiuojasi su ekonomikos ir inovacijų ministre A. Armonaitė.

„Daug žmonių, daug žmonių užvakar apkabinau. Nežinau, kas ten vėliau su kuo pykosi. Esu mačiusi renginiuose, bet jei manęs paklaustumėte jo vardo, tai deja negaliu pasakyti, bet matytas žmogus“, – teigia A. Armonaitė. 

O policija sako, kad eitynės buvo ganėtinai ramios. Incidentų buvo nedaug. Iš viso sulaikė keturis asmenis. Vienas iš jų norėjo sutrukdyti eitynes. 

REKLAMA

„Buvo asmuo, kuris renginio pradžioje buvo atsisėdęs ant kelio, norėjo sutrukdyti eiseną. Asmenybė nustatyta. Šiandien pradėta teisena už pareigūnų reikalavimų nevykdymą“, – sako E. Liepis. 

Pasak Liepio, trys kiti asmenys sulaikyti už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą. 

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

Kaip tie išsidirbinėja, nu tikrai nepriimtina.
Argi kultūros turintys taip elgiasi.
Paskui pyksta ,kad tų žmonių nenori mormali visuomenė priimti.
Jie nesilaiko padorumo viešoje vietoje taisyklių.
Rodė tv. šlykštu
siuos pe drylas, seniai laikas sukisti uz grotu ir baigtusi ju paradai.. Po kankorezi sub inen ir 30 paru sunkiuju darbu pe dikams..
Man visai neįdomu, kas su kuo miega, bet ekshibicionistai yra šlykštūs nepriklausomai nuo orientacijos. Dabar susirado pretekstą kaip tai daryti viešai ir legaliai, atseit už LGBT. Dar banditų prisirenka, kuriems patinka žmones mušti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų