Prezidentūra: naujas sveikatos ministras turi turėti krizės valdymo patirties

Prezidentūra teigia, kad naujasis sveikatos apsaugos ministras turi turėti krizės valdymo įgūdžius ir tokią patirtį.

Tokią poziciją prezidento Gitano Nausėdos atstovas žiniasklaidai išsakė po šalies vadovo susitikimo su kandidatu į sveikatos apsaugos minstru Arūnu Dulkiu. 

„Matome, kad pastaruoju metu užsikrečiančių žmonių skaičiai nemažėja, todėl natūralu, kad ši ministerija, kuri lyderiauja sprendžiant šią krizę, reikalauja vadovo, kuris turėtų stiprius krizės valdymo ir pokyčių įgyvendinimo įgūdžius ir tokią patirtį“, – sakė A. Bubnelis.

A. Bubnelio teigimu, su A. Dulkiu buvo kalbėta ir apie COVID-19 pandemiją, ir apie kitas sveikatos apsaugos srities problemas.

Prezidento atstovas spaudai kandidato į sveikatos apsaugos ministrus nevertino. Jo teigimu, G. Nausėda tą padarys antradienį susitikime su paskirtąja premjere Ingrida Šimonyte.

A. Dulkys: pokalbis šiltas ir dalykiškas

Kandidatas į sveikatos apsaugos ministrus A. Dulkys sako su prezidentu aptaręs tiek koronaviruso krizės suvaldymo planą, tiek sveikatos sektoriaus problemas, tiek gyvenimiškus klausimus.

„Tai buvo dalykiškas, šiltas susitikimas, palietėme ne tik pandemijos klausimus, ne tik sveikatos apsaugos sistemą, bet ir apsimainėme keletu asmeninių žinučių apie savo vaikystės vietas“, – po susitikimo žurnalistams sakė A. Dulkys.

Jis teigė prezidentui pristatęs koronaviruso krizės suvaldymo planą ir būsimą politinę komandą.

„Susitikime su prezidentu, visų pirma, buvo galimybė pristatyti pandemijos suvaldymo planą, antras dalykas – mes aptarėme sveikatos apsaugos sistemą iš paukščio skrydžio ir jos ilgalaikius tikslus, prezidentui taip pat papasakojau apie savo būsimą, galimą komandą“, – teigė kandidatas į ministrus.

Jo teigimu, plane – virš 130 priemonių, tačiau kol kas jos neviešinamos.

„Planas gavosi gana ilgas – virš 130 skirtingų priemonių, tačiau jos dar nėra viešinamos. Vėliau planas bus viešinamas, bet jam dar trūksta kai kurių sudedamųjų dalių, nes norint, kad jis būtų pilnas, reikia turėti visą informaciją“, – kalbėjo A. Dulkys.

REKLAMA

Kandidatas į sveikatos apsaugos ministrus teigė, kad dabar reikėtų „harmonizuoti“ visas koronaviruso valdymo struktūras, įvertinti „tikrąją situaciją“ su duomenimis, rezervais.

Paskirtoji premjerė Ingrida Šimonytė interviu BNS yra sakiusi, kad nepartinis A. Dulkys buvo jos pirmas pasirinkimas į sveikatos apsaugos ministrus.

A. Dulkys 2015-2020 metais vadovavo Valstybės kontrolei, tačiau prezidentas G. Nausėda šiemet nusprendė neteikti jo antrai kadencijai.


Rašyti komentarą...
P
Pastebejau
2020-12-01 10:48:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu is balselio tai kaip gejukas...atsiprasau, bet nevyriskas...arba moksliukas, arba geras berniukas...kas su vyrais darosi?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų