Prezidentė įvardijo esminį 2016 metų įvykį

Vertindama 2016 metus prezidentė Dalia Grybauskaitė esminiu šalies vidaus politikos įvykiu įvardija rudenį vykusius Seimo rinkimus.

„Turbūt vidaus gyvenime tai, ką labiausiai įsimename - ar tai bus gerai, ar blogai, dar laikas parodys - bet labiausiai įsimename tai, kas buvo visai neseniai, tai yra mūsų vidaus rinkimai, kurie atvedė naujas politines jėgas, naujus politinius veidus. Ir tai yra didžiulė galimybė Lietuvai, be jokios abejonės, atnaujinti savo politiką, savo visą politinį peizažą“, - LRT radijo penktadienį transliuotame interviu sakė D.Grybauskaitė.

Tarp svarbiausių įvykių ji taip pat išskiria sportininkų pasiekimus, kovą su korupcija.

„Tai, kas turbūt žmonėms labiausiai buvo įdomu ir visi stebėjome - tai turbūt olimpinės ir paraolimpinės varžybos, ką visi atsimename, ypač paraolimpiečių auksas, turbūt tas įsirėžė giliausiai. Aišku, buvo daug ir skandalų, ir įvairių kriminalinių dalykų, ir kovos su korupcija. Turime kuo didžiuotis, nes sugebėjome ir išdrįsome pradėti tyrimus prieš įvairius labai blogus reiškinius: tai ir Vijūnėlės dvaro skandalas, ir įvairūs auksiniai šaukštai, ir politinė korupcija (...). Išties valstybė valėsi, valstybė keitėsi ir apogėjus turbūt buvo šie rinkimai“, - dėstė šalies vadovė.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-12-30 09:07:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, šį kartą D. Grybauskaitė teisi. Seimo rinkimai gal pakeis partinių klanų gyvavusią korupciją, dauguma šiandienos vyriausybės ministrų nepartiniai, tai suteikia vilties posūkiui link pažangos .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų